Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok szemét, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szemét, hogy azért nem akarok tőle kapcsolatot mert büdösen jelent meg a randin?

Figyelt kérdés
Most a napokban randiztam egy sráccal, de olyan büdösen és ápolatlanul jelent meg. Azért ha én elmegyek randira, akkor az a minimum, hogy fürdök előtte. Jól gondolom vagy szemét vagyok?
2013. márc. 10. 23:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Teljesen visszatérve a kérdésre, szerintem offold. Mondom ezt úgy, hogy nyáron egyik reggel elfelejtettem indulás előtt dezodorozni, és első dolgom volt venni egyet útközben, nehogy büdi legyek a 600 fokban.
2013. márc. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

20-as! köössz! :D de ez akkor is az én kérdésem! :D


de amúgy nyugodtan írhattok ide mást is! :)


és köszi a tanácsokat, most már nyugodt szívvel fogom lerázni! :D

2013. márc. 11. 00:28
 23/26 anonim ***** válasza:

ha csak 1x volt ilyen, akkor szemét vagy! Adj még esélyt!

Nekem is volt, hogy reggel fürödtem, és úgy mentem suliba(jó mondjuk nem randira..) hogy elfelejtettem amgam befújni. nagyon gáz volt, és semmit nem tudtam tenni, úgy kellett lennem egész nap. Lehet, hogy most ő is elfelejtette, főleg ha izgult

2013. márc. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Utolsó: esélyt? :D

Szerintem meg ez nem erről szól... itt nem esélyek vannak vagy olyan hogy szemét-e a kérdező vagy sem. Ha Te úgy látod hogy nem adsz neki "esélyt" mert büdös volt akkor ennyi, kész, nem értem miért kell megkérdezned hogy szemét vagy-e vagy sem. Ha azt írják a válaszolók hogy az vagy akkor sem adsz attól még esélyt, vagy mégis? :D

Nyugi, még lehetsz jó ember, attól függetlenül hogy most szegény keres vki mást, talán a következő lovagod már ápoltabb lesz :)

2013. márc. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, miért akadtál ki ezen a szavon :D Szerintem adhat neki még egy esélyt, hogy jobban megismerjék egymást.. :) nagyon éretlenek, aki egy találkozó után ha valami rossz, máris másikat keresnek. Lehet, hogy amúgy tényleg csak szimplán szétszórt, és elfelejtette magát befújni, amúgy meg egy tök normális, tökéletes pasi, és nem fordulna elő ez többet. Szóval lehet, hogy sokat veszítenél, még egy találkozóval adhatsz esélyt magatoknak :D
2013. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem szemét a kérdező!!!A csávó helyében kisült volna a szemem!!Azt nem hiszem,hogy a saját szagát nem érezte!Én mondtam volna valamit egyből,ha érzem,hogy büdös vagyok. Megizzadtam vagy akármit!
2013. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!