Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú átlagosan mikor növi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú átlagosan mikor növi ki, hogy teljesen gyerekesen "udvarol" egy lánynak?

Figyelt kérdés
Szokták mondani, hogy az óvodában a kisfiú meghúzza a kislány haját ha tetszik neki. Az egyik osztálytársam folyton bosszant valamivel, eldugja a cuccaimat, beleeszik a kajámba, szó szerint húzza a hajamat(hogy majd ő befonja, erre direkt letépi szinte a fejemet), vagy bármit megcsinál, hogy kiakadjak. És nem tudom, hogy most tetszem -e neki, mert 17 évesen talán lehetne picit kifinomultabb is, pláne, hogy voltak már barátnői. Sokan mondják, hogy bejövök neki, de én nem vagyok benne biztos. Egyébként haverok vagyunk, sokat dumálunk, szóval arra is gondoltam, hogy csak haverságból csinálja ezeket. Hétvégére elhívott egy házibuliba, de mivel ott lesznek a haverjai is(nem ismerem őket) ezt nem tudom mennyire lehet randinak tekinteni. Szerintetek bejövök neki, vagy mi baja? 17l

2013. márc. 11. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az életkor határozza meg a fejlettségi szintet, bár 10 éves szintig általában mindenki felfejlődik. Barátunk nem csak, hogy elérte ezt a szintet, de 2 évvel meg is halatta!
2013. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki,mikor ilyeneket csinál,hogy nem így kell ám udavarolni!
2013. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Áh, én nem mondom, mert ha mégsem jövök be neki, akkor az nagy koppanás. De osztálytársaink mondták már neki, erre nem válaszolt semmit, csak ült nagy némán:D
2013. márc. 11. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 Úgy látszik te is sikeresen meghalaDTad a 10 éves szintet.
2013. márc. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!