Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban fiúknak! Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúknak! Volt már olyan, hogy elég durván elutasított titeket egy lány, de kisebb/hosszabb idő múlva ő ment vissza?

Figyelt kérdés

Elég durván elutasítottak. Semmi oka nem volt rá a lánynak, hogy durva legyen, de mégis.


Hogy oldanátok meg, vagy hogy oldottátok ti ezt meg? Mit kell csinálni, hogy felfigyeljen arra, hogy akár veszthetett is valamit.


(Nem vagyok egy önimádó idióta, még ha a kérdésből annak is látszik, csak nagyon szeretném tudni, hogy lehet egy ilyen helyzetben felkelteni a lány érdeklődését.)



2013. márc. 12. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

viselkedj Fárfiként ne lássa rajtad, hogy megbnátott...

Fa arcal hátat forditasz neki és otthagyod...

2013. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
de ezek szerint a lány nem ment még vissza hozzád vagy tévedek?
2013. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Konkrétan hogy történt ez az egész? mit mondtál, hol, stb...?
2013. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 fospuska ***** válasza:
100%
volt. de akkor már lesz@rtam.
2013. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Elhívtam egyet inni tea/forrócsoki(nem piálni!). De finoman szólva elküldött a francba. Ennyivel meg is érdemeltem ezt?
2013. márc. 12. 21:19
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát velem még nem történt, általában én harcoltam ki, hogy visszautasítsanak, mert szerelmes voltam (ÉN HÜLYE). :D
2013. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Sehogy ne oldd meg. Primitív majom, még azt sem érdemli meg, hogy kérdést írj ki miatta.
2013. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"21:19"-es, hogy érted pontosan?


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. márc. 12. 21:21
 9/19 anonim ***** válasza:
Velem történt már hogy az ex barátnővel összevesztem (igazából csak egy mondat miatt), bocsánatot akartam tőle kérni... de nem jött el a találkára. Volt egy pár hét amíg nem foglalkoztam vele, nem kerestem, de utána ő kezdeményezett nálam hogy jó lenne beszélni... Én szerettem őt de annyira megbántott aznap amikor nem jött el hogy azóta sem vagyok hajlandó adni neki még egy esélyt. KB egy hétig éreztem magam szarul miatta, de utána túltettem magam rajta. 19/F
2013. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szard le, de tényleg szard le, úgy hogy nem foglalkozol vele és nem is érdekel. Ha szándékosan próbálod elérni, hogy ő azt érezze, rossz dolog volt visszautasítani téged, és rágörcsölsz, úgyse fog összejönni. Ehhez az kell, hogy TÉNYLEG ne érdekeljen téged.
2013. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!