Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban fiúknak! Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúknak! Volt már olyan, hogy elég durván elutasított titeket egy lány, de kisebb/hosszabb idő múlva ő ment vissza?

Figyelt kérdés

Elég durván elutasítottak. Semmi oka nem volt rá a lánynak, hogy durva legyen, de mégis.


Hogy oldanátok meg, vagy hogy oldottátok ti ezt meg? Mit kell csinálni, hogy felfigyeljen arra, hogy akár veszthetett is valamit.


(Nem vagyok egy önimádó idióta, még ha a kérdésből annak is látszik, csak nagyon szeretném tudni, hogy lehet egy ilyen helyzetben felkelteni a lány érdeklődését.)



2013. márc. 12. 21:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Már kismilliószor utasítottak vissza, többek között nagyon durván is, de olyan még nem volt, hogy ezek után akarjon valamit a csaj. Én általában max barátnak vagyok jó nekik :(
2013. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
mit mondott konkretan?De ha erdekel akkor irj neki egy uzenetet egyszer szigoruan csak egyszer hogy szeretned megbeszelni a tortenteket.23/F
2013. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ki van zárva. A személyiségéből is levettem, hogy ettől maximum megijedne, nem hogy eljönne.
2013. márc. 13. 17:06
 14/19 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Jo ertem hogy nem akarsz irni. De konkretan mit mondott hogy annyira durva volt?
2013. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Akárhogyan kértem, mondta hogy értsem meg, hogy nem. Nincs kedve velem elmenni sehová, fogjam fel. Ilyenek.
2013. márc. 13. 17:11
 16/19 A kérdező kommentje:

Az "Elég durva" alatt nem arra céloztam, hogy megfordított, megfogta a hajam és tökön rúgott.

Máshogy volt durva, ahogy reagált rá.

2013. márc. 13. 17:17
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez tell nem a legfinomabb elutasitas. Hagyjd a fenebe!
2013. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

"Báttya" én is hasonló képen jártam mint te csak én hogy nőnap tudod szépen suliba hallgattam délelőtt hogy ezek a mai srácok nem vesznek semmit nőnapra a lányoknak.. meg hasonló nyavajgását.

Igen ám de én már régebb óta gondoltam hogy venni kéne valamit és pont aznap reggel vettem is.

No de lényeg hogy miután "nyavajgott" egy sort én széles mosoly és boldog nőnap kíséretében oda adtam neki az ajándékot és hát a vége hogy ellettem küldve hogy nem fogadhatom el...blabla


Én fogtam magam ajándék kukába. Emelt fővel mondtam hogy rendben és aznap egy szót se szóltam hozzá.

Később elnézést kért hogy bunkó volt velem.

Szóval a legjobb amit tehetsz hogy emelt fővel rendületlenül tűrsz. :)

2013. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Erről beszélek. Még arról sincs fogalmuk sem, hogy mi lenne a jó nekik, vagy mit szeretnének.

Romantika, humor...igen. Nem hagynak ki véletlenül pár dolgot? Nálad még a gesztus is meg volt, és ha ezt valaki nem tudja értékelni, akkor tényleg elmehet a francba.


Nem tudom, már mi lenne a jó, de ha a "nők" csak azokat tudják szeretni, akik sz*rnak a fejükre, akkor én egyedül fogk meghalni.

2013. márc. 13. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!