Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokszor elhív mindenhová....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor elhív mindenhová. Tesz megjegyzéseket meg minden. Bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztálytársam, velem egyidős. Szóval sokszor el szokott hívni mindenhová (csak ketten megyünk), nagyon rendes, meg jófej. Szünetekbe odajön átkarolja a válam és beszélgetni szokott velem. Meg szórakozásból néha szokott úgy elköszönni, hogy Szia szerelmem! Szerintetek bejövök neki?
2010. jún. 9. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Há' má' hogy a viharba ne jönnél be neki?!
2010. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tényleg? Meg egyszer megpuszilt, de csak viccből. Am a suliban is mindig együtt lógunk és már mondják, hogy járunk. (A suliban 450en vagyunk kb.)
2010. jún. 9. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát hány éves vagy drága?
2010. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen elég valószínű hogy bejössz neki :)

odafigyel rád, figyelmes veled és szeret veled lenni ezek igen fontos jelek és ha te neked is tetszik akkor ne habozz tovább, lépj! :)

2010. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

be hat, hogy a fenebe ne jonnel be neki

ha tetszik neked,semmi akadalyat nem latom a jarasnak :D

2010. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
13 vagyok. nemsokára 14 leszek augusztusban. És hogy lépjek? mit mondjak neki?
2010. jún. 10. 09:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Sikerüüült!! MA összejöttünk! Köszi nektek!
2010. jún. 10. 21:38
 8/11 anonim ***** válasza:
ugyan nincs mit 100 forint.
2010. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:F majd elküldöm e-mailbe X)
2010. jún. 11. 10:14
 10/11 anonim válasza:

Gratulálok!


De arra mondjon már valaki valamit, hogy amikor én jártam általános iskolába(14-15 éve) Jártunk horgászni a srácokkal, a csajok meg mentek néptáncra a tornacsarnokba, csoda volt ha valamelyik lánynak volt melle, most meg a szórakozóhelyeken léptem nyomon császkálnak előttem a csöcsös bomba macák. Megkérdezem tőlük mennyi idős vagy drága, "14 leszek" Hűűű bazzeg ,ha meglesz fényhidassal mehetek haza. . .:-)! Hát piszkosul öregnek érzem magam, ki hogy van ezzel, bár lehet megérne egy külön kérdést!


Üdv! 25F

2010. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!