Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rengeteg a magányos lány, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg a magányos lány, és a magányos fiú is, miért nem találnak végre egymásra, hogy senki ne legyen egyedül?

Figyelt kérdés
Hogy honnan tudom ezt? Rengeteg társkereső oldalon láttam őket, illetve személyes ismerettség alapján is leszűrtem, hogy rengeteg olyan egyedülálló van, aki NEM AKAR egyedül lenni, mégse talál magának senkit, hogy lehet ez, miért nem találnak egymásra?!

2013. márc. 15. 17:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 4

Jol leirta a helyzetet, en is ezt latom sok emberen.

2013. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 weca ***** válasza:
Hát nem tudom ! Ahány ember annyi sors Meg aztán lakva ismerni meg igazán a másikat . NAgy az isten állatt kertje AZtán keresgélünk ki mit talál Vagy az isten mellé rendeli :hosszú útunk során amit másoknak adunk vissza tér hozzánk és ugyan azt kapjuk vissza HA nem is igaz érdemes volna így élni. Hit, remény na meg egy kis szerencse
2013. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez a jófej antiszociális emberek próblémája és napjaink népbetegsége... Ha az ember nem kerül be azokba bizonyos körökbe társaságokba vagy kikerül onnan akkor az esélyei alaposan lecsökkenek a párkeresés sikerességére. Elmentem az ország másik felébe dolgozni az otthoni kapcsolataim fokozatosan leépültek az új munkahelyemen,környezetemben csak idősebbeket ismerek akik már nem szeretnének eljárkálni vagy van stabil működő párkapcsolatuk, egyedül meg kedvem sincs... Jelenleg úgy élek mint egy nyugdíjas azzal a különbséggel, hogy nappal járok dolgozni aztán tv,net,vásárlás,esetleg magányos séta a városba... 3 netes társkeresőn voltam mert azért a remény lángja még nem aludt ki bennem teljesen... de inkább jelzés értékkel voltam csak fent, hogy Figyelj világ itt vagyok én is hiába nem érdekel senkit se! ... A magánynak csak az az egy hasznos oldala van, hogy könyebben meg tudod magad ismerni... 23/F Debrecen...
2013. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!