Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én miért nem vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem vagyok egy megfelelő partner a lányok számára?

Figyelt kérdés

Végzős egyetemista srác vagyok egy jó egyetemen. Jó a külsőm, igényesen öltözöm, ápolt vagyok, tájékozott, vannak hobbijaim, és társaságban is megállom a helyem. A csajokat nőként kezelem, nem bunkózok velük, de nem is vagyok nyájas.

Mi lehet az oka, hogy mindig lekoptatnak? A 18-23 éves korosztálynál szoktam próbálkozni (én is 23 vagyok), és nem várok el többet, mint amit én is nyújtok: igényességet, ápoltságot, nőies kisugárzást (ennek én nyilván az ellenpárját nyújtom, mielőtt valaki kiforgatná :P), és legalább egy alapszintű intelligenciát.

Mégis állandóan fejjel megyek a falnak, és nem értem miért. Az önértékelésem kezd teljesen összeomlani, mert nem látom, hogy hozzám hasonló kvalitású embereknek ez a téma ekkora problémát okozna.


2013. márc. 18. 12:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Figyelj, nem az a baj, hogy a lányok nem normálisak. Akikkel szoktam találkozni, jófejek, kedvesek, hellyel-közzel értelmesek. Nem arról van szó, hogy buta libák lennének. Tudom hogy a lányok jelentős százaléka nagyon ostoba, de igazából őket elég könnyű leszűrni.

Csak aztán mégse lesz folytatás, ennek ellenére.

2013. márc. 18. 13:28
 12/17 anonim ***** válasza:
Azért mert kettőn áll a vásár, és a másik félnek nem tetszik a portékád amit rá akarnál sózni. Ezek után nem üthető nyélbe az adás vétel.
2013. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ezt próbálom kideríteni. Hogy miért nem tetszik.
2013. márc. 18. 13:51
 14/17 anonim válasza:
Így ismeretlenül nehéz megállapítani, és tanácsot adni is. Ismerek valakit, aki megismerkedett egy sráccal, de villámgyorsan "lekoptatta", ugyanis az illetőnek olyan "furcsa" szokásai voltak, hogy: ragaszkodott hozzá, hogy a lány mindig töle jobb oldalt menjen, kinyitotta előtte az ajtót, szóval a lányismerősöm szerint "ódivatú" volt. Azt mondta, "még csak az hiányzott volna, hogy búcsúzáskor kezet csókoljon". Személy szerint még nem találkoztam ilyen férfival (legfeljebb jóval idősebb korosztály egyedei közül), de lehet, hogy én is zavarba jönnék, és kényelmetlenül érezném magam, ha egy fiatalember ilyen udvariasan viselkedne. Nem tudom, Te pontosan hogyan viselkedsz a nőkkel, de sajnos a "szelektív emancipáció" miatt a fent említett viselkedés nem jön be nekik, kényelmetlenül érzik magukat, s talán emiatt nem mernek újra próbálkozni veled. Az is lehet, hogy nem tudják, hogyan is kell nőként viselkedni- ilyet is sokat ismerek.
2013. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 LeftBehind ***** válasza:
14. Az már rendesen odab@sz,ha azért dobnak valakit,mert udvarias.
2013. márc. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
15: Túlzott udvariasság, ódivatúság miatt. :)
2013. márc. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát azért az előreengedés, meg hogy kihúzom a széket, ez számomra alap. De nem is vettem észre, hogy ez kínos lenne. Amelyik lánynak az ilyesmi gáz, az mondjuk kopjon is le, mert én azokat szeretem, akik nőként szeretnek viselkedni, és szeretik, ha a partnerük úgy is kezeli őket. Nem "havert" keresek, hanem NŐT.
2013. márc. 20. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!