Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda fiúk, ti is szenvedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk, ti is szenvedtek minden egyes nap, hogy sok-sok szép lányt láttok, de még csak hozzájuk sem szólhattok, nem ismerkedhettek velük az előnytelen külső adottságaitok miatt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 12:03
1 2
 11/13 EndRuw válasza:
Én nekem az.Nem nagyon tudok rajta túllépni egy elég szemét húzás miatt.Túlsúlyos vagyok és egy lány leszólított a barátnői elött. Azt hittem csak beszélgetni akar vagy ilyesmi de mikor odahívott azután elkezdett basztatni, szekálni a kinézetem miatt. Kb 8-10 lány elött szivatott meg.Szóval igen, én eléggé megszenvedek evvel.
2013. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Szenvedő Fiúk!


Azért is írtam, hogy önbizalom kell mindenhez, mert én is így jártam fiatal koromban. Girnya, szemüveges, pattanásos, mellben lapos, görbelábú csaj voltam. A kutya rám nem nézett, és ha módjukban állt, a többség gúnyolt érte. Pedig hű de szerelmes voltam egyik-másik fiúba! Szenvedtem is az "alkatom" miatt sokat. Aztán megvilágosodott, hogy mindennek csak akkora jelentősége van, amekkorát tulajdonítunk neki. "Lélekben" elfogadtam magam olyannak, amilyen voltam, és abból próbáltam kihozni a legtöbbet, amivel rendelkeztem. Szerettem táncolni (de ugye nem vitt el senki), és beiratkoztam egy tánciskolába. A lőtéri kutya nem akart velem táncolni, de valakinek mégis muszáj volt a csoportból. Ott megtanultam táncolni mindenfélét, és kiderült, van ritmusérzékem, nem is akármilyen. A sok tánctól tartásom lett, izmos lábaim, megtanultam szépen, nőiesen menni. Sokat dobott az önbizalmamon, pedig nem azért vállaltam be.

Aztán egyszer betévedtem egy szórakozóhelyre a barátnőimmel, ahol senki nem kért fel bennünket. Mi lesz@artuk az egészet, egymással táncoltunk. Utána már hajnalig le sem tudtam jönni a táncparkettről annyi fiú kért fel. Rögtön lett vagy 6-8 fiú a társaságomban. Ez generált újabb önértékelést, és innentől kezdve már nem volt megállás...:)

Az ezek után kapott beszólásokra pedig mentek a frappáns válaszok. Ekkor már nem én pirultam el tőlük:)


Döntsd el, mit akarsz: Sajnáltatni magad, vagy lesz@arni mindenkit, és tudatformálással változtatni magadon (ez nem a külsődre vonatkozik elsősorban!).

2013. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Wadmalac ***** válasza:

#12:

Erről van szó. Remélem sokaknak leesik. Az önsajnálat helyett önbizalom-építés. :)

2013. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!