Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja mindenki, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki, hogyha egy fiú nem magas, akkor legalább legyen kigyúrva? Csajok, nektek tényleg ennyire fontos, hogy ilyen legyen a fiútok?

Figyelt kérdés

Én ilyen alig 50kilós girnyó vagyok, de én szeretek ilyen lenni, legalább nem kell szenvednem a túlsúllyal, bármit megehetek és bármennyit, akkor sem tudok úgysem elhízni. A hozzám hasonló vékony, pici csajok a gyengéim, de mostanság mindneki azzal jön, hogy túl sovány vagyok meg, ha nem vagyok magas, akkor legaláb legyek izmos, kondizzak. De mégis mióta lett ez a divat, miért nem tudnak úgy elfogadni, ahogy vagoyk,hát senkinek sem jönnek be az aranyos, pici fiúk már?

Pár éve még lányok is mosolyogtak meg fordultak utánam most meg az a divat, hogy magas, izmos fiúja legyen még a pici lányoknak is én úgy látom. Hát már tényleg nem tud egy pici lány sem vonzódni a vékony, alacsony fiúkhoz vagy mi van?



2013. márc. 21. 19:57
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Hááát.. Nekem van egy szerelmem akivel egy osztályba járok. Alacsony,jófej,vékony,marha vicces,és 12 lány belé szerelmes. (15lány van az osztályba és 5 fiú) Vannak lány barátia de én nem vagyok féltékeny. Szóval nekem teljesen mindegy,hogy néz ki, vsak legyen normális és szeressen engem. És a fiú szerelmem is azt mondta,amiket most én írtam. :) Mindenkinek mindegy,csak még várnak az igazira. Ők is összejönnének veled,csak piszkálnak. :). Ezt hidd el!
2015. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Nem tudom, én magas vagyok, de izmos is, nem kondiztam csak a tesitanár középiskolában napi 45 percet kínzott minket (SÚLYZÓK), 193 centi vagyok 102 kiló, de nekem sose mondták hogy legyek kigyúrt :D
2018. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!