Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja mindenki, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki, hogyha egy fiú nem magas, akkor legalább legyen kigyúrva? Csajok, nektek tényleg ennyire fontos, hogy ilyen legyen a fiútok?

Figyelt kérdés

Én ilyen alig 50kilós girnyó vagyok, de én szeretek ilyen lenni, legalább nem kell szenvednem a túlsúllyal, bármit megehetek és bármennyit, akkor sem tudok úgysem elhízni. A hozzám hasonló vékony, pici csajok a gyengéim, de mostanság mindneki azzal jön, hogy túl sovány vagyok meg, ha nem vagyok magas, akkor legaláb legyek izmos, kondizzak. De mégis mióta lett ez a divat, miért nem tudnak úgy elfogadni, ahogy vagoyk,hát senkinek sem jönnek be az aranyos, pici fiúk már?

Pár éve még lányok is mosolyogtak meg fordultak utánam most meg az a divat, hogy magas, izmos fiúja legyen még a pici lányoknak is én úgy látom. Hát már tényleg nem tud egy pici lány sem vonzódni a vékony, alacsony fiúkhoz vagy mi van?



2013. márc. 21. 19:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
4es,de dúrva!!!én is 190/95 vok!Nem hittem,h van vki pont ilyen:)lehet megvan az elveszett féltestvérem?
2013. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%

Alacsony és még girnyó is? A legrosszabb párosítás.


Elég alacsony vagyok (158), így nem kihívás nálam magasabbnak lenni, de felőlem még alacsonyabb is lehet a srác, ha nincsenek önértékelési zavarai, s nem akad ki, ha egy magassarkút felvéve fölé tornyosodok.


De hogy nálam vékonyabb vagy gyengébb legyen úgy, hogy én se vagyok elhízva (50-51)?

Kösz, nem.


Aranyos, pici fiúk?

Nem valami simogatnivaló cuki-muki házi kedvencet keresek, hanem egy férfit! Egy társat!


Ha egészségügyi okod van rá, akkor kezeltesd!

2013. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11-es...jaja, Tesók vagyunk. Le a gizdákkal! :D
2013. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 fospuska ***** válasza:
66%
szerintem egy csajban ilyen paraméterekkel maximum az anyai ösztönt ébreszted fel,az a baj.
2013. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
13as!Skubizd a kérdéseket,mindjárt kíírok!)
2013. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Nekem tetszik, ha egy fiú vékony, de, ha nálam (170) alacsonyabb, az nem igazán...


"hát senkinek sem jönnek be az aranyos, pici fiúk már"


Szerintem sosem volt ez "divat".

Viszont mindig akad olyan lány, akinek ez jön be.

2013. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

"Alacsony és még girnyó is? A legrosszabb párosítás.


Elég alacsony vagyok (158), így nem kihívás nálam magasabbnak lenni, de felőlem még alacsonyabb is lehet a srác, ha nincsenek önértékelési zavarai, s nem akad ki, ha egy magassarkút felvéve fölé tornyosodok.


De hogy nálam vékonyabb vagy gyengébb legyen úgy, hogy én se vagyok elhízva (50-51)?

Kösz, nem.


Aranyos, pici fiúk?

Nem valami simogatnivaló cuki-muki házi kedvencet keresek, hanem egy férfit! Egy társat!


Ha egészségügyi okod van rá, akkor kezeltesd!"


Elég szomorú, hogy pont egy alacsonyabb lány gondolkozik ennyire maradian.

Meg mi az, hogy téged nem zavar, de aztán meg azt írod, hogy nem bírnád elviselni, ha ilyen 50kiló körüli lenne. Nem érzed az ellentmondást, látszik, hogy még magad sem tudod mit akarsz. Az ilyen csajokat a legkönnyebb elcsábítani. :D

Lehet fura, de pár éve még tőlem magasabb, ilyen 172-175centi körül lány is kívánt engem, és még ő volt szomorú, amikor mondtam neki, hogy szeretném, ha csak baártok maradunk, de azok más idők voltak vagy nem is tudom, ma meg már épp fordítva van, a csajok igényei az égben vannak, vagy mi a szösz van, de nem fekszik ez nekem mostanság. Elég szomorú, hogy az alacsony lálnyoknak sem elég már alacsony fiú... Én reméltem, hogy azért ennyire nem vagytok felszínesek.

Majd, én is kilóra nézem a lányokat, az nektek hogy esne?!

2013. márc. 21. 21:49
 18/22 anonim ***** válasza:
66%

Hol az ellentmondás?

Azt mondtam, hogy alacsonyabb lehet, de nálam vékonyabb ne legyen!


" Elég szomorú, hogy az alacsony lálnyoknak sem elég már alacsony fiú... "


Mi az, hogy MÁR az alacsonyabb lányoknak sem...?

Miért tán értéktelenebbnek számítok amiért alacsonyabb vagyok? Szerinted nekem kevésbé kellene válogatósnak lennem?


Soha nem éreztem egy percig sem azt, hogy kevesebbet érnék csak azért, mert nem nőttem olyan nagyra, mint egy modell.


Ha neked se lenne gond az önbizalmaddal, nem lenne problémád az ismerkedéssel.


Egyébként is: a vékonyságodba kötöttem bele, nem a magasságodba.

Azért, mert míg a magasságodról NEM tehetsz, a súlyodról viszont IGEN.

Ha valaki túl vékony az ugyanolyan egészségtelen, mint ha valaki túlsúlyos, s ezért ez ellen is ugyanúgy tenni kell.

- először is: orvos és az okok kivizságlása,

- másodszor: megfelelő étrend (tömegnövelő),

- harmadszor: sport. NEM testépítés, hanem bármi, ami megmozgat.

2013. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
na figyuzzatok ti dagadt 100 kilós izomállatok. mi a francnak kell cseszegetni a kérdezőt. basszátok meg én 172cm vgyok és 55 kiló és bírom a kemény fizikai munkát amíg ti valószínüleg kifulladnátok. Konditermes izomagyúak gyertek akkor nekem almát pakolni fát vágni. megnézném én hogy hogy bírjátok, és kedves málészájú csajszik: a vékony pasik sokkal jobban bírják a kiképzést az ágyban is ja és kis ember nagy bottal jár. na ezzel van tele a tököm ha valaki rám is azt mondja hogy sovány vagyok az 55 kilómmal. akinek így nem tetszem kapja be a f...szom mert nem érdekel. Ja és kedves kérdező ne add fel én is egészségügyi okok miatt nem hízok de akkor is jól érzem magam és amelyik csaj elítéli lenézi a vékony pasikat kívánom hogy ne legyen boldog párkapcsolata egész életében
2013. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"akinek így nem tetszem kapja be a f...szom mert nem érdekel."


Na pont az nem fogja bekapni! ;)

2013. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!