Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az hogy valaki szűz, randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy valaki szűz, randin vagy úgy általában amikor nőkkel beszélget mindenképp látszik a viselkedésén és nem is tud róla mivel még szűz?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok.

Még nem is csókolóztam.

Nemrég beleszerettem egy lányba, akivel még nem is találkoztam munkahelyen kívül, nem is tudom hogy én bénáskodtam- e el, vagy eleve csak én képzeltem többet a dologba.

Amúgy nem vagyok gátlásos ember, azért visszafogott, de jó humorú, néha sajnos túl idétlen vagyok.

De ha megismertek ez elenyészik a jó beszólásaim mellett.


Mindezeket figyelembe véve, vagy ezektől függetlenül kérdezem a feltett kérdést.


2013. márc. 22. 10:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rólam meg nem mondaná senki, se külsőre, se viselkedésre. xD
2013. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11: Az hogy nem mondták, az nem jelenti azt, hogy nem is tudták :-D :-P
2013. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy csomó haverom nagy nőcsábásznak néz, pedig nem dicsekszem ilyesmivel vagy hasonlók. :D
2013. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!