Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti melyik fajta lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti melyik fajta lánynál kezdeményeznétek szívesebben?

Figyelt kérdés

a) mindene természetes (haj, köröm arc nincs festve stb)

b) erősebb sminket tesz fel, körme és haja valamilyen extrémebb színűre festve


2013. márc. 22. 18:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Extrém színű haj az lángvörös lehet, lila, zöld, kék, szürke.

Ilyen nem sok srácnak kéne. Csak aki maga is extrém, pl. tele van piercinggel, punk, ilyesmi.


Szóval ha csak ez a két lehetőség van, lehet akármilyen szép is az extrém csaj, cinkes lenne megjelenni egy megbotránkoztató hajszínű nővel.

2013. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem szeretnék punk pasit ne festegessem magam? Erre gondoltok?
2013. márc. 22. 18:54
 13/18 LeftBehind ***** válasza:
Baromság. Én se járok szögecses cuccokban,nincs piercingem,nem hordom a hajam taréjba,az "extrém" dolgok közül csak a tetoválások fogtak meg,mégis iszonyat dögösnek találom a kirívóbb hajviseleteket. Ízlés kérdése az egész.
2013. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hajfestés nem feltétlenül kizáró ok, csak értelmes hajat kell festeni, vagy a dubstep-feelinges deszkás emóknál még divat a színes hajú csaj.


Nekem a lila hajszín nagyon domináns tudna lenni egy csajon. már csak Dead Or alive miatt is (film).


De maradjunk a hétköznapi színeknél fekete, vörös, szőke, szőkésbarna, barna.


De ugyanakkor én mindig is hófehér hajat akartam férfi létemre de valahogy nem jött össze... kicsit extrém de én nem így születtem, ennélfogva nagy eséllyel nekem soha nem lesz fehér hajam, vagy platina szőke.


Alapozó belefér, óvatos smink, és púder nem kell ha zavarba jössz vagy meleged van úgy is kipirosodsz, ráadásul ha sírsz egy pasi miatt a szemed körül is folyni fog a vakolat!

2013. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az arcodat festheted, nincs gond az erősebb sminkkel, és a köröm is elmegy még akkor is, ha csicsás.

De a hajszín legyen hagyományos. Szőke, barna, fekete, vörös, de nem pumuklivörös.

2013. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ha smink nélkül nem vmi szép akkor sminkeljen, ennyi :D
2013. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

a)

nem szeretek semmi festést... ink. levágom a kezét és maratom le az arcát ne legyen mit festeni :) ( persze azért ilyet nem csinálok... talán.. :D:D )

de azért igen, külső is számít + belső is:)

2013. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
c) legyen rajta egy kis smink (szemen jól mutat), köröm nem érdekel, haj meg inkább természetes
2013. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!