Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Képes lennél egyedül elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lennél egyedül elmenni egy szórakozóhelyre ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok rá, ki mit gondol erről. Vegyük úgy, hogy nincs kivel menned. Bevállalnád egyedül, hogy megpróbálj kitörni a magányból?


L



2013. márc. 24. 19:16
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Én is szívesen beszélgetek, hátha lesz valaki, akivel lehet programokat szervezni. :D

26F Pécs

2013. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

Én Baranya megyéből vagyok :)


Egyébként arra is gondoltam, hogy valami kocsma szerű helyre ülök be, tudok is egyet most... csak szerintem oda se nagyon járnak mások egyedül... hogy tudnék ott összebarátkozni valakivel? Mondjuk persze, szórakozóhelyen se sokkal egyszerűbb... csak hát na... nincs ötletem.

2013. márc. 24. 19:54
 23/50 anonim ***** válasza:

19:34 (mind a kettő) vagyok.

Kecskemét. Jó messze van mindeki mindenkitől.

2013. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, akár kocsmában is lehet ismerkedni, de szerintem a többség ott is olyan lesz (fiúkra gondolok), akik nem csak barátkozni szeretnének, és esetleg felkészülhetsz egy-két "intimebb" kérdésre, netán konkrét felszólításokra. Nem kizárt persze, hogy ott is összefuthatsz értelmes emberekkel, akik tudják, hol a határ. Én inkább olyan helyeket javasolnék neked, ahol közösségben lehetsz (sport, tánc, filmklub, akármi), ilyen helyeken kevésbé "lóg ki" a sorból az, aki egyedül megy, és ismerkedni is lehet.
2013. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Nem, mert otthonülős nő vagyok, egyedül nem megyek, kell valaki, aki kimozdít.
2013. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

Tényleg mindenki messze van tőlem is.Szolnoki vagyok és a 18-as válaszoló.

Kérdező: Szerintem ha beülsz egy kocsmába, lehet, hogy odamegy hozzád mondjuk két srác beszélgetni, akik csak úgy ketten bementek a városba nézelődni, mint ahogy haverommal szoktuk.Mmint hogy bemegyünk ketten a városba.Sajnos nem találtunk még olyan lányt, aki egyedül ült volna, pedig szívesen odaültünk volna hozzá.

2013. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Hát, én inkább lányokkal barátkoznék... de mondjuk ha értelmes a srác, akkor az is szóba jöhet. Viszont semmi komolyat nem akarok a srácoktól :)
2013. márc. 24. 20:12
 28/50 anonim ***** válasza:
0%
ja h te csaj vagy... ha ezzel kezded sokkal 1szerűbb. vannak csöcseid azokat meglendíted oszt 20an bebújnak alá ennyi
2013. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Szerintem kocsmába nem azért mennek a lányok, hogy ott barátkozzanak. Ha ilyesmiben gondolkodsz, akkor inkább válassz olyan helyet, ahol több a lány. Én még mindig fenntartom azt a gondolatomat, hogy keress valamilyen közösségi tevékenységet.
2013. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
ja h te csaj vagy... ha ezzel kezded sokkal 1szerűbb. vannak csöcseid azokat meglendíted oszt 20an bebújnak alá ennyi
2013. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!