Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Képes lennél egyedül elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lennél egyedül elmenni egy szórakozóhelyre ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok rá, ki mit gondol erről. Vegyük úgy, hogy nincs kivel menned. Bevállalnád egyedül, hogy megpróbálj kitörni a magányból?


L



2013. márc. 24. 19:16
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
29-es: Ez teljesen logikus és jó ötlet, én is ezt tenném, csak bizonyos okok miatt ez most nem jöhet sajnos szóba.
2013. márc. 24. 20:21
 32/50 anonim ***** válasza:
És miért nem jön össze? Ha nem akarod itt leírni, akkor akár priviben is megírhatod. Végső esetben persze megpróbálhatod a kocsmát is, de nem tudom, mekkora sikerrel fogsz járni.
2013. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Szerintem azt fogom csinálni, hogy beülök a kocsmába, aztán ha nagyon unom magam, akkor elmegyek az egyik szórakozóhelyre, aztán lesz, ami lesz.
2013. márc. 24. 20:29
 34/50 anonim ***** válasza:
Hát ez nem jó ötlet.
2013. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

Miért?


Egyébként a kérdés és a mai kavargó gondolataim hatására előtört belőlem az indulhatnék. Van ma még egy buszom éjfél előtt pár perccel... holnap suli, de úgy érzem be kell mennem Pécsre :D Beülök valahova és kész, elleszek.

2013. márc. 24. 20:48
 36/50 A kérdező kommentje:
Na, ebből mégse lesz semmi. Vasárnap nem jó nap erre.
2013. márc. 24. 21:23
 37/50 anonim ***** válasza:

Ma már ne menj, nincs senki.Vagy péntek vagy szombat este.Ha meg berúgsz utána holnap rossz lesz másnaposan.Itt adnék egy tanácsot: ha a buli után részegen mész haza igyál minél több vizet, sokat fog segíteni, nem leszel másnapos csak max egy nagyon picit.

Amúgy sajnos nekem is van ilyen problémám, hogy az utolsó busz éjfélkor van, a következő meg 5-kor, ami meg későn van.Így inkább hazagyalogolok 6 km-t vagy megyek taxival, de az kb. 2000 Ft.

2013. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem van egy olyan sejtésem, hogy ha a magányod oka mélyebben gyökerezik, akkor hosszú távon nem lesz elég, hogy egyszer-egyszer elmész egy kocsmába.
2013. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Ez tény és tudom is, hogy mi vethetne ennek véget. Egy kapcsolat, csak sajnos nehéz olyat találni, aki engem elviselne.
2013. márc. 24. 21:31
 40/50 anonim ***** válasza:
Hmmm... Hidd el, hogy egy kapcsolat önmagában véve nem fog kirántani a "mocsárból". Lehet, hogy valami szorongás, félelem áll a háttérben, amit nem fog eloszlatni egy párkapcsolat. Viszont ha lelkileg is "egészségesebbé", kiegyensúlyozottabbá, nyitottabbá válsz, akkor sokkal nagyobb az esélye egy párkapcsolatnak (sőt egy JÓ párkapcsolatnak).
2013. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!