Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Képes lennél egyedül elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lennél egyedül elmenni egy szórakozóhelyre ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok rá, ki mit gondol erről. Vegyük úgy, hogy nincs kivel menned. Bevállalnád egyedül, hogy megpróbálj kitörni a magányból?


L



2013. márc. 24. 19:16
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig egy jó kapcsolat segítene kirántani. Sokat fejlődtem az évek során, ahhoz képest, ahol előtte voltam... a régi korszakomban tuti nem jött volna össze semmi... még az emberek szemébe se nagyon mertem nézni..
2013. márc. 24. 21:50
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kapcsolat igen. Viszont amíg nem vagy lelkileg egyensúlyban, addig nem sok esélyed van egy jó kapcsolatra. Egy jó kapcsolat is kiegyensúlyozott, mindkét fél egyenértékű, míg ha valamelyik félnek vannak problémái, akkor előfordul, hogy az erősebb fél a gyengébb fölé kerekedik. Közhely, de igaz, hogy előbb önmagadat kell rendbe szedned, saját magadat kell egyensúlyba hoznod, hiszen aki kiegyensúlyozott, az nagyobb eséllyel vonz hasonló embereket, és nem lesz kiszolgáltatott egy kapcsolatban.
2013. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Ez így igaz, egyetértek. De szerintem jelen helyzetemben a lehető legjobban kiegyensúlyozott vagyok.


Persze lenne min változtatni még, de ez még kicsit távolabbi dolog.

2013. márc. 24. 22:05
 44/50 anonim ***** válasza:
Se egyedül, se társasággal.
2013. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Ha tényleg barátot akarsz találni szerintem teljes mértékben hanyagolhatod a kocsmákat, diszkókat. Menj el valamilyen tanfolyamra, ott lehet és érdemes.
2013. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Elég fura csaj vagy te. Éjfélkor buszozáson gondolkodni, semmi egyéb elfoglaltság... Ne vedd sértésnek, de lehet, hogy okkal koptak ki azok a bizonyos barátok.
2013. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

Nem koptak ki. Akik régebben voltak, azokat én hagytam hátra, mivel nem érték el a barát szintet sem. Nekem meg olyan haverok nem kellenek, akik nem hívnak soha sehova, csak suliban jönnek oda hozzám.


Nekem nem kell 1000 ismerős, elég egy igaz barát.

2013. márc. 26. 18:13
 48/50 anonim ***** válasza:
Nem. Szerencsére nem vagyok ennyire ember és társfüggő. jól el vagyok én egyedül is.
2013. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Jó neked :) Bár úgy érzem nem vagy régóta egyedül, azért mondod ezt.
2013. márc. 26. 18:22
 50/50 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom, hogy mindenki kis csoportokban megy. Voltam már egyedül szórakozóhelyen, de annyira nem volt jó. Főleg, hogy ha az ember a magányából szeretne kitörni, akkor nem megy oda egy 5 fős társasághoz.
2013. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!