Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiú létére népszerű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiú létére népszerű a lányoknál. Hogyan csinálja?

Figyelt kérdés
Lány vagyok én is, és nekem is tetszik :D Nagy kampós orra van, aránytalan arca, közel ülő szemei, alkatra sem valami jó. De mégis oda vannak érte a nők. Én is. Soha sem volt gondja azzal hogy felszedjen valakit: volt neki hosszabb kapcsolata is, egyéjszakás is. Olyan is akivel 4-5 alkalommal csak a szex miatt jártak össze, ilyen is volt több lány. A haverjai tőle kérnek tanácsot hogy hogyan csajozzanak stb. Tudja hogyan kell közeledni egy visszafogott és hogyan egy nagyszájú csajhoz. Mi lehet a titka?
2013. márc. 26. 13:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De honnan lehet arról megbizonyosodni? 2 hónap alatt 1 alkalommal csókolt meg, amúgy csak a kezemet szokta megfogni. Hozzám sem ér. Meg tényleg miből lehet észrevenni?
2013. márc. 26. 13:47
 12/17 A kérdező kommentje:
Pl 2 hete ott voltam nála, otthon. És be sem próbálkozott. Semmivel. Csak ültünk egymás mellett a film nézés közben. az utolsó pár percnél a fejemet én hajtottam oda az ő vállára (2 óra után) majd adott a homlokomra egy puszit. És ennyi.
2013. márc. 26. 13:50
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne nyeld be az előadását:DD Régi trükk amit előad neked.Ha érzései-tiszta érzései lennének feléd-akkor reszketne(szó szerint) ha a közelében vagy. Nem ezt csinálná mint amit irsz. Öreg róka ez a tag és azt hiszi, hogy verhetetlen a "technikája". Én az ilyeneket szeretem pofára ejteni.Mert megérdemlik, ugyanis egy ember lelke nem játékszer.Ez pedig annak tekinti a női lelkeket.
2013. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Dobjál már be róla egy képet vagy egy fb profilt mert nagyon kíváncsi lettem hogy tényleg olyan csúnya-e.
2013. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 ivilicious ***** válasza:
kémia, kisugárzás, duma..
2013. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem annyira csúnya. Ha tényleg csúnya lenne, akkor semmi sikere nem lenne a nőknél. (Én kimondottan csúnya vagyok, és csak undort tudok kiváltani a női nem képviselőiből.) Szóval szerintem a srác átlagos.
2013. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
biztos PUA :DD
2013. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!