Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a randi végén meg akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a randi végén meg akart csókolni a fiú és én nem csókoltam vissza mert soha sem csináltam, akkor emitt megutálhat?

Figyelt kérdés
Nem ellenkeztem, de nem is csókoltam vissza. Nem tudtam hogy mit kell csinálni...Emiatt megutálhat? Szóba áll még velem, de nem mert azóta sem megcsókolni.
2013. márc. 27. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem utál meg! Csak legfejjeb nem lesz több randi...
2013. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért utálna meg? Könyörgöm, merd már elmondani neki, amit itt most leírtál!!!! Mennyivel egyszerűbb lenne.
2013. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LeftBehind ***** válasza:
100%
Közölted is vele,hogy miért nem csókoltál vissza? Mert elég sok idegességtől kímélnéd meg őt is és magadat is.
2013. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki az okot. Ha normális, akkor megért, ha meg nem, akkor nem kár érte.
2013. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki, hogy még nem csókolóztál! Ez egy aranyos dolog, nem fog utálni! :D Inkább csak mégjobban imádni! :)
2013. márc. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*mondd
2013. márc. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!