Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyes fiúk, ti könnyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiúk, ti könnyen, hamar megszerzitek magatoknak a szép lányokat vagy őket tényleg ilyen sokáig kell ostromolni hogy megadják magukat egy fiúnak végre?

Figyelt kérdés
Kezdem azt érezni, hogy full ronda vagyok és azért nem tudom egy szép lánynál sem elérni, hogy vonzódjon hozzám. Folyton én keresem ezeket a lányokat, de egy idő után már meguom, hogy ők sosem keresnek maguktól. Engem csak a csúnyácska vagy átlagos lányok szoktak maguktól keresni, akik nem jönnek be nekem külsőre. Fura egy kör ez. Ha nagyon hiányom van ilyen csúnya lányokkal kavarok, de enm vagyok boldog, mert én vonzó barátnőt szeretnék, nem olyat, aki nem hoz lázba. Nem értem, hogy lehet az, hogy sok ronda sokszora a lánynál alacsonyabb fiút is látok szép barátnőel, nekem miért nem megy ez?
2013. márc. 27. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ha te úgy érzed ronda vagy hogy várod el mástól, hogy szépnek lásson?
2013. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Ebben a kategóriában a "csúnya" a legnépszerűbb szó...
2013. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hyatt ***** válasza:
Fiúk akadjanak le erről a "csúnya" szóról. Növessz tököket sokat fog dobni az esélyeiden.
2013. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!