Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves kortól kezdi végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól kezdi végre érdekelni a lányokat a külső helyet a fiú személyisége, jelleme, a lányok miért nem úgy válogatnak, ahogy én fiúként, miért számít nekik annyir a fiú külseje?

Figyelt kérdés

Akárhány lánnyal is ismerkedem, azt tapasztalom, hogy nekik a külső az elsődleges az a legfontosabb. Én teljesen kiábrándulok a mai csajokból, szeretném, ha végre lenne olyan lány, aki nem a külsőt nézi, hanem azt, hogy én kedves vagyok vele és tudnám szeretni. Legutóbbi randin is a csaj valami jó pasit várt, láttam rajta, úgyhogy nem is nagyon erősködtem, már így is elég kínos volt nekem, hogy még rám sem bírt nézni, annyira rondának tartott. :(

Igazából annyi a baj velem, hogy nagy csúnya orrom van és ettől az egész arcszerkeztem torz, nem vagoyk egy tökéletes Justin Bieber és Brad Pitt keverék, ami a lányoknak kell így minden randim úgy végződik, hogy utána már nem is keresnek többet a lányok, pedig ez a lány is a randi előtt napi szinten keresett, de nem tudta, hogy hogyan nézek ki, aki tudta, az már fészbukon is lekopott.


2013. ápr. 3. 19:12
1 2
 11/19 anonim válasza:

Én nemtom kit érdekel, engem pl spec egy kicsit. De nálam neked már holt ügyed van, ha a helyett szót se bírod helyesen leírni, te Justin Bieber Brad Pitt!

xD

2013. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Sok lánynak egyáltalán enm oylan fontos a külső, ellenben az ápoltság nagyon is fontos. Na meg az önbizalom..... Sajnos ez nálad nincs meg. Mi a probléma a külsőddel? nem lehet rajta segíteni? Nem lehet hogy te választasz túl jó nőket? A legtöbb nem épp előnyös külsejű lánynak ugyanugy bejönnek a kevésbé előnyös külsejű fiúk. Olyan nincs hogy valaki sosem talál párt. Legtöbbször az önbizalom hiánnyal van a gond, vagy hogy hülyeségeket baszél, tesz a pasi.
2013. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mintha a férfiak nem válogatnának annyit a nők között a külsőségek miatt... hm.


nekem is küldhetnél képet, kíváncsi lettem rád.

2013. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nemtudom, te hol jársz, de megnézhetnéd a másik oldalt is, mert én nő vagyok és nekem sem volt még kapcsolatom és én is kövérnek titulálnám magam, azaz nem szépnek. Szóval.....egyébként, h a két fél miért nézi a külsőt, annak biológiai oka van....gondolkozz már, az érzelmekben, szexben benne van, hogy olyan emberrel akarsz közösülni, aki tetszik neked, tehát szép, mert később a gyerekedet is szépnek szeretnéd, mert ugye biológiailag a szervezet minden közösülést gyerekcsinálásnak fog fel, nem tehet róla, hogy túljárunk rajta a védekezéssel!....Az teljesen más, mikor a kiscsajok ilyen tömegízlésre mennek, az nem valós tetszés...hanem arra mennek, ami a divat a divatot meg nem az értelmiségiek diktálják. Egyébként férfiben is tudnék ilyen tömegcucc nőkre vágyókat mondani. A belső meg azért számít, mert mindneki olyan párt keres magának, akivel tud azonosulni és akivel képes leélni az életét. Tehát nem akarok bunkónak tűnni, de lehet, h inkább, ahogy korábban mondták a kinézetedből adódó parázásod miatt nyámnyilának tűnsz vagy nem szimpatikusnak....úgy kell odamenned a randikra, mint mikor nagy magabiztosan vonulsz föl a sportban az ellenfél előtt....a kisugárzás mindent visz egyébként meg a szépség relatív, mindenkinek más a szép, biztosan találsz olyat, aki szépnek talál! Fel a fejjel és fogadd el magad olyannak, amilyen vagy és ne feltétlenül a másikban keresd a hibát, akkor sem, ha teljesen tanácstalan és kétségbeesett vagy! Remélem tudtam segíteni! :)
2013. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha jobban néznél ki,vagy jobbnak gondolnád magad,akkor a külső számodra is fontosabb lenne...
2013. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ez nem igaz... eddig nem volt szerencséd...

Én is folyton ezt gondoltam... 20 vagyok, lány. Van rajtam jó pár kg felesleg, mégis azon csodálkoztam, h tőlem 3szor akkora csajoknak jó pasijuk van, nekem bezzeg 1 sem jutott.


Megismerkedtem 1 sráccal, aki tökéletes belső értékekkel rendelkezik. Külsőre ő sem tökéletes, de mit számit az, amikor minden megvan benne, amire 1 érzelmes nő vágyik?

És ráadásul úgy szeret, ahogy vagyok...

2013. ápr. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#12 Én még nem láttam olyan lányt, akinek kellett volna csúnya fiú, akármilyen csúnya is legyen az illető lány.
2013. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem jársz eléggé nyitott szemmel.
2013. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nekem mind2 egyformán számít elvégre az se jó ha marha jól kinéző pasid van de egy nagy bunkó meg az se jó ha egy ocsmány pasival jársz akinek vajból van a szíve!
2013. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!