Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli srácok, akiknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli srácok, akiknek nem megy a csajozás! Ti hogy viselitek el a mindenfelé mászkáló rengeteg gyönyörű nő látványát?

Figyelt kérdés
Bármerre megyek, egy rakás gyönyörű, szexi lány jön szembe, és én nem tudok másra gondolni, csak hogy nekem biztos sosem adatik meg, hogy együtt legyek egy ilyen nővel. Majd beleőrülök a vágyba, de tehetetlen vagyok. Ti nem éreztek iylet? Hogy birkóztok meg vele?
2013. ápr. 9. 12:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy a szépek engem taszítanak.En a kevésbé szépeket szeretem(ném)25/f
2013. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
ez olyan múzeum style,csak nézelődni tudok :(
2013. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Én mostanában nem csajozom...

De amikor teszem,akkor nem különösebben érzem magam esélytelennek a nőknél.

Meg aztán veszteni valóm akkor nincs,csak nyerhetek.

Ezért nem is értem,sokan miért ilyen gyávák...

2013. ápr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Én őszintén szólva azért vagyok gyáva, mert úgy érzem, mostanra kihoztam a külsőmből a legtöbbet, amit lehetett, és ha még így is elküldenek, akkor tényleg game over..
2013. ápr. 9. 13:20
 5/29 gabriell88 ***** válasza:
52%
rossz a szöveg 24/N ez a baj, ezért küldenek el, nem a külső miatt...
2013. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Fú, én is pont így érzek, ha gondolod írj és dumáljunk.

Egyébként az a baj, hogy a szép lányok megtehetik, hogy a tökéletes pasikra várjanak, így nyílván egy olyan csúnya gyereket, mint én, úgyis elutasítanak, de nekem meg nem jönnek be a dagadt csajok, sajnálom, de vékony fiúként szeretném hinni, hogy nekem is lehet vékony barátnőm.

2013. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Hanariko ***** válasza:

Támogatom az előttem szóló válaszát. Lehet akármilyen macsó a srác, hogyha úgy jön oda, olyan szöveggel, stílussal, ami nekem tetszik, mert bizony a beszéde sok mindent elmond egy emberről. Ha pedig nem annyira helyes, de olyan kis értelmes, szimpatikus, máris jobban bejön mint az előző.

Persze ehhez az kell, hogy normális lányokhoz menjetek oda, ne egós p*csákhoz. (Amihez valljuk be a fiúknak mostanában nem túl sok érzéke van xD)

2013. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem okoz különösebb lelki törést, hogy szép lányok mászkálnak körülöttem. Azt tudom, hogy nekem soha sem lesz senkim, mert ronda vagyok, meg alacsony és hájas. Persze szoktam próbálkozni, de tudom, hogy egyáltalán nincs esélyem egyik nőnél sem.
2013. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hát én biztos nem tudnék ebben a tudatban élni.. Annál jobb dolog szerintem nincs a világon, mint együtt lenni a számomra tökéletes nővel, ha erre reményem se lenne, nem tudom, milyen örömöt találnék az életben.
2013. ápr. 9. 14:26
 10/29 anonim ***** válasza:
Te most itt direkt provokálod a magányos válaszadókat? :D
2013. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!