Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli srácok, akiknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli srácok, akiknek nem megy a csajozás! Ti hogy viselitek el a mindenfelé mászkáló rengeteg gyönyörű nő látványát?

Figyelt kérdés
Bármerre megyek, egy rakás gyönyörű, szexi lány jön szembe, és én nem tudok másra gondolni, csak hogy nekem biztos sosem adatik meg, hogy együtt legyek egy ilyen nővel. Majd beleőrülök a vágyba, de tehetetlen vagyok. Ti nem éreztek iylet? Hogy birkóztok meg vele?
2013. ápr. 9. 12:49
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem, de szerintem ha valaki tényleg igazán akar valamit, az nem adhatja fel teljesen..
2013. ápr. 9. 14:34
 12/29 anonim ***** válasza:
Mint írtam korábban, én alacsony vagyok, fertelmesen ronda, és dagadt. Ezek a megváltoztathatatlan tulajdonságaim. vajon miért nem látni olyan analfabétákat, akik egyetemet végeznek? Vagy olyan vak embereket, akik célba lőnek? Egyszerű: nincs meg egy olyan tulajdonságuk, amik ezekhez a tevékenységekhez kellenek, hiába vágynának rá. Kb. én is ilyen tulajdonságokkal rendelkezem a csajozás terén. Ettől függetlenül élhetek teljes és boldog életet amellett, hogy vannak dolgok, amikre ha megszakadnak sem képesek. Amilyen undorítóan és ocsmányul nézek ki, kizárt, hogy valaha is lenne egy olyan lány, akinek kellenék. Marad a magány.
2013. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
És akkor miért létezhetnek mégis olyan dagadt, ocsmány, átlagos anyagi helyzetű srácok, akiknek szép barátnőjük van? Hiba a Mátrixban? :D
2013. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
A dagadt az hol megváltoztathatatlan?
2013. ápr. 9. 16:26
 15/29 anonim ***** válasza:

13: Én még sosem láttam olyan embert, aki rondaságban csak egy kicsit is megközelítene. Nem, hogy párban, de még egyedül sem. Én tényleg fertelmesen, undorítóan és gusztustalanul ronda vagyok, rettenetesen hájas és dagadt, valamint még alacsony is vagyok, szóval semmi esélyem.


14: Igen, a dagadtságon lehetne változtatni, de cserébe tönkreteszem a szervezetem. Nem pálya. (amikor fogytam, mert volt ilyen is heti 6x2 óra sporttal és napi összesen 500 kalória bevitelével voltam képes heti fél kg-tól megszabadulni. Viszont eléggé megterhelte a szervezetemet. Szóval inkább maradok egy hájas disznó, aki még akkor se találna barátnőt, ha vékonyabb lenne, mert alacsony és rettentően ronda.

2013. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Nekem lehetett is volna, csak utálok udvarolni, így sosem lesz, nem vagyok párkapcsolatápárti. Nem tudok nőzni, nem is szeretek, lebaszom az egészet. De a nemi vágy hajt, eléggé frusztrálnak a sok tojó az útcán, jobbnál jobbak, mindnek marokra fognám a muffját.

Viszont annyi az egész, hogy nem bámészkodom, és akkor nincs gond. Keresztül kell nézni rajtuk, nem kell velük foglalkozni, és akkor nincs gond. Közben nézegetem a neten a mobilomról a jobbnál jobb szexpartnerlány hírdetéseket, és máris tudom,hogy udvarlás nélkül hogyan lehet csúcskategoriás lányokhoz jutni.

Nem olyan nagy talány ez.

2013. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

3 as , méghogy nincs vesztenivalód? Ez elég könnyelmű kijelentés.

Tudod a nők eléggé be tudják azért bizonyítani egy férfinak, hogy lószart sem ér szexuálisan, egy nem szeretetreméltó, értéktelen hulladék kategoria, akire nem lehet egy nőnek a jövőjét alapozni. Főleg ha egy ilyen fickó egyhuzamban, tíznél, harmincnál is több visszautasítást kap, akkor azért elgondolkodtató,hogy tényleg ennyire "bizonygatottan" semmit nem ér? Ennyire nincs másnak szüksége arra ami ő! valójában.

Nem rám vonatkozik, csak látom, meg elgondolkodtam az ilyen rendszeresen elutasított embereken, hogy elég egy emberi roncsot tudnak az elutasító nők kreálni az ilyenekből.

Nagyon is sokat veszthetnek.

Ha esetleg van valami önértékelése, akkor azt minden egyes sikertelen próbálkozással bonták, omlasszák a nők, és végül teljesen kinullázodik az ember. Egyszer csak nem lesz megállás a lejtőn.

Én ilyennek biztos hogy nem tenném ki magam. Egyik nő nem ér annyit,hogy az önbecsülésem ilyen módon tönkrevágassam.

Főleg hogy tudom, még azok az emberek, akik modell kinézetüek, jófélék igényesek, azok is kaphatnak visszautasítást, mert sajnos még azok sem jöhetnek be mindenkinek. Így meg főleg kockázatos.

Bárki bebukhatja!

Ez pedig elfogadhatatlan! Főleg egy olyan embernek, aki tudat alatt azt akarja,hogy az egész világ a lábai előtt heverjen, és ne érje soha semmi csalódás. Vannak ilyenek.

2013. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
52%
Aki az önértékelését, önbecsülését mások visszajelzéseire építi fel, az egész életében szopni fog, az élet minden területén. A csajozás erre is megtanít, hogy csak a saját, önmagadról alkotott véleményed számítson. Esélyt ad a fejlődésre, ami persze nem mindig kellemes, de hosszútávon kifizetődő.
2013. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Pont hogy a közvélemény a lényeg, a társadalmi elfogadottság.

Vegyünk például egy embert aki imád zöldre festett farokkal mikulássapkában disznókarikával az orrába tűzve pelenkában mászkálni az útcán, mert szerinte ez az önmegvalósítás, ez az ő értéke.

Mindenki vagy körberöhögi, vagy köp rá vagy kigáncsolja! Senkinek nem fog kelleni,senkinek semmi érdeke nem fog fűződni a társaságához.

Tehát nem tud a társadalom része lenni. pontosan,hogy csak az számít,hogy kinek mi a véleménye rólad! Hogy mennire vagy elfogadható a társadalomban. Ha igen, akkor ties a világ, ha nem akkor egy hulladék vagy!

2013. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Extrém és kissé kisarkított példa, de ha elég erős lenne az illető meggyőződése, akár divatot is teremthetne. Egy csomó nevetséges ruha és kiegészítő vált már divatossá, csak mert valaki vagy valakik hittek bennük.


De most nem erről beszélek, hanem arról, hogy tisztában vagy önmagaddal, az erősségeiddel és a gyengeségeiddel, elfogadod magad és tudod, hogy merre tartasz az életben, és külső személyek, körülmények semmilyen szinten nem befolyásolják az önbecsülésedet. Főleg nem egy vadidegené, aki 10 másodperce sem ismer.

2013. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!