Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről "fidesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről "fidesz féle" majd induló állami társkeresésről? (engem érdekelne)

Figyelt kérdés

Úgy érzem már rég próbálok magamnak társat találni, de soha nem jön össze, olyan mintha senkinek nem kellenék. Pedig úgy érzem plázacicát nem keresek magamnak.

Érdemes kipróbálni?

19/F


2013. ápr. 12. 19:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

vannak ennél komolyabb bajok is az országban.

eleve az értékek, morális értékek váltak bizonytalanná.

ez a társkeresés meg táncórákból fog állni, táncitánci, és az idősekből álló Bergendy zenekar húzza a zenét!ez komoly!

szerintem azt akarják, hogy olyan klubhangulat legyen, mint mikor LévaiAnikó meg OrbVik megismerkedtek!

2013. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Bakker, aki ismerkedni akar, az járjon közösségbe, társaságba, keressen valamilyen hobbit, vagy ismerkedjen interneten, de attól nem lesz senki sikeres az ismerkedésben, hogy erre egy vagyont költenek az adónkból. Inkább teremtsenek munkahelyeket, támogassák a képzéseket, és akkor majd önbizalomtól kicsattanó emberek lesznek, akik az ismerkedésben is sikeresek.
2013. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyébként pontosan mit takar ez a program, leírná valaki pár mondatban?
2013. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert még nem hallottam róla.
2013. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

[link]


Egy ilyet találtam eddig, táncházat akarnak csinálni. Különösebben nem tűnik rossz ötletnek, majd kiderül, mennyire válik be.

2013. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha táncházba akarok menni, bármelyik városban találok néptánc- és modern tánc egyesületeket. Ehhez nem kell állami beavatkozás.


Művelődési házak is vannak a városokban, itt Miskolcon az Ifiházban minden héten van v.milyen rendezvény, tehát nem ingerszegény környezetről van szó. Más nagyob városokban is vannak ilyenek.


A kérdező meg ne keseredjen el, hanem ismerje meg önmagát. Máris könnyeben fog magához valót találni.

2013. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha táncházba akarok menni, bármelyik városban találok néptánc- és modern tánc egyesületeket. Ehhez nem kell állami beavatkozás.


Művelődési házak is vannak a városokban, itt Miskolcon az Ifiházban minden héten van v.milyen rendezvény, tehát nem ingerszegény környezetről van szó. Más nagyobb városokban is vannak ilyenek.


A kérdező meg ne keseredjen el, hanem ismerje meg önmagát. Máris könnyeben fog magához valót találni.

2013. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Csicsikusz ***** válasza:

így reagál az állam a magyar népesség fogyására. ez elég összetett társadalmi probléma. más országokban is ez van.

talán sokan hülyének tartanak azért amiket ide írok, de szerintem az iparosodással kezdődött minden, már nincsenek családi gazdaságok, gépek dolgoznak az emberek helyett, a nők a karrierjük miatt nem akarnak házasodni/családot alapítani, a médiából ömlik a szenny, hogy hogyan élj, a fiatalok nem megfelelő példákat követnek.

a magyarok nagy része tényleg úgy gondolja h nem lehet 1,2 gyereknél többet eltartani, mert sok gyereket már nehéz lenne eltartani. bár az sem jó ha egymagába nő fel a gyerek, és ha elkényeztetik, így nem tud hozzá szokni az élet későbbi nehézségeihez. de

2013. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez nagyon igaz, amiket az utolsó írt!
2013. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Csicsikusz ***** válasza:

köszönöm utolsó :)

amugy kihagytam 23/F

2013. aug. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!