Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jöttetek már rá hogy feleslege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már rá hogy felesleges volt valaki után teperni? Tanulságos volt?

Figyelt kérdés

Amikor valaki érdekel, meg tetszik, és akarsz valamit tőle, de aztán sok erőlködés után rájössz, hogy nem is volt értelme, mert nem olyan, mint ameliyennek elképzeltétek.

Tanultatok belőle?



2013. ápr. 15. 18:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Alapszabaly: SOHASE teperj egy noert! Nekik mindig az elerhetetlen kell => ezert kell magad vonzova tedd es el kell erd, hogy NEKI LEGYEN RAD SZUKSEGE! Nekem ez volt a tanulsag.
2013. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ajjaj volt, de mekkora hiba volt... nem értem mind a mai napig, hogy mi is vezérelt, mert nem az eszem, az biztos.
2013. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen. 19 évesen megismerkedtem egy sráccal, akinek volt élettársa és gyereke is. Megismertem őt, és beleszerettem. Barátok voltunk, éjjeleket beszélgettünk át, de neki volt valakije. Barátság és szerelem közt lebegtünk folyton, de mindig is tudtam hogy soha nem lehet az enyém. (nem szexkapcsolat volt). munkájából adódóan 6 évig elhúzódott ez a viszony. ez alatt 1 kapcsolatom volt, 1,5 hónapig. de nem is kellett más, mert őt szerettem.

otthagyta a munkáját, külföldre költözött a családjával. 1,5 éve nem láttam őt, és nem is beszéltünk.


Most itt állok lassan 26 évesen és nem volt még komoly kapcsolatom, mert csak ő létezett a számomra eddig. Még mindig szeretem, de már nyitni tudok más felé is, enyhülnek az érzések, bár szerintem megszünni sosem fognak, ha 10 év múlva találkozunk, akkor megint előjön minden.


egyik szempontból kár volt igy, hogy tudtam soha nem lehet az enyém, mert elmentek az éveim. de másik szempontból meg jó volt, és azt hiszem ugyan igy csinálnám ha megint ott tartanánk.

2013. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!