Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HOL lehet introvertált emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOL lehet introvertált emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már egy hozzám hasonló gondolkodású lányt megismerni, akivel tényleg lenne valami közös bennünk, de sehol sem találok... Könyvtárat le ne írd nekem mert kiugrom az ablakon.


18/F



2013. ápr. 16. 20:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
18%
A következő kérdés meg legyen az, hogy hányan járnak könyvtárba ismerkedni. A válasz 0. Más helyet tudtok?
2013. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Ki gondolta volna hogy ez ekkora troll-táptalajként fog szolgálni. Sebaj, én is okosabb lettem.
2013. ápr. 16. 20:59
 13/31 anonim ***** válasza:

Ezeket a lányokat ugyan olyan gyorsan felszedik a talpraesett pasik, mint az átlagos lányokat. Nem tartom valószínűnek, hogy legyen gyűjtőhelye a hasonló embereknek.


De vegyél példát rólam! Én elég jól kezelem az egyedüllétet, sőt az időm nagy részében élvezem is. A ma leginkább megszokott, és leggyakoribb életstílust folytató népséget pedig felsőrendűségem tudatában (néha nem is titkolva ezt) enyhe undorral szemlélem.

2013. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Tiszaföldvár
2013. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán mi a f@szom az az introvertált? Valami nemi betegség?
2013. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Édes faszom. Gondoltam pihenek egy kicsit, de ti még csak még jobban leszívjátok az agyamat. Inkább megyek vissza emelt törire tanulni.
2013. ápr. 16. 21:02
 17/31 anonim ***** válasza:
Tomikám, máshol rontsd a levegőt! Ha nem tudod mit jelent, és még utána sem tudsz nézni, akkor gyenge vagy, mint a harmat.
2013. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Akkor gyenge vagyok mint a harmat...
2013. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
75%

Hát mivel ugye befeléfordulóak, nem igazán járnak el bulizni, ezért a szokásos sulifelé-suli-hazafelé útvonalon lehet esélyed.

És még mindig ott van a könyvtár utolsó esélynek. :D

2013. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 hyatt ***** válasza:
100%

Sehol jószerével. Extrém introvertálttal különösen nem fogsz tudni megismerkedni. Valami vagy összesodor vele vagy azt se fogod megtudni, hogy létezik ez az ember.


Nem tudom milyen a gondolkodásod - ezért azt veszem alapul hogy nagyon visszahúzódó, jószerével csak otthon ülő ember lehetsz -, de valamit biztos szeretsz csinálni. Ha ez megvan keress ilyen klubbot és reménykedj, hogy vannak szabad női tagok is benne.


Ha szerencséd van akkor vannak annyira extrovertáltak azért hogy egy ilyen klub tagjai legyenek. Az igazán visszahúzódók azonban nem fognak még a saját kedvtelésükért sem társaságba járni. Akik ezt megteszik azok általában elég extrovertáltak már önmagukban is csak mellé még van egy kis kitűnni vágyás is... lehet nem szimpatikusak pont ezért.


Suli: Suliba mindenkinek kell járni. Ha elég fiatal vagy még itt a legjobb az esélyed hogy introvertált emberekkel ismerkedj meg.

Fórumok: Az internet csodái. Próbálkozz valami olyannal ami érdekel és megnézed a tagokat is. Viszont nehéz mert az extrém introvertált emberek általában nem tesznek fel kérdéseket, vagy nem írnak válaszokat mert ez a része őket nem érdekli.


Művészkedős oldalak. Itt biztos találsz. De a maga művészetét megmutató ember - ne feledd - a saját területén megint csak extrovertált, illetve szomjazza a figyelmet.


A másik megoldás hogy embereknek kezded el csapni a szelet akikkel összefutsz a hétköznapokban. Pl a boltba a helyes lánnyal megpróbálsz szóba elegyedni, stb... Igazából a suli és ez a legjobb módszer.

2013. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!