Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HOL lehet introvertált emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOL lehet introvertált emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már egy hozzám hasonló gondolkodású lányt megismerni, akivel tényleg lenne valami közös bennünk, de sehol sem találok... Könyvtárat le ne írd nekem mert kiugrom az ablakon.


18/F



2013. ápr. 16. 20:49
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Ha Intorvertált vagy, és társat keresel, jobban teszed, ha intro módszert választasz. Ennek a lényege, hogy lassú és kevésbé mozdít ki a komfortzónádból. Az iskolában úgyis ott ülsz, talán van ott olyan, aki szimpatikus. Ha van valami hobbid, melynek kapcsán eljársz klubba, szakkörbe, idővel ott is akadhat valaki, akivel személyes témákról is elkezdtek beszélgetni. Ha az internetes ismerkedést választod, kerüld el a társkereső oldalakat, inkább legyél aktív olyan fórumokon, amelyeknek a témája érdekel. Ott önmagad lehetsz, vállalva a saját véleményed, és ha valaki felfigyel rád, az neked szól, nem az álarcodnak. Ne próbáld eljátszani az extrovertáltat, akivel „minden rendben van”. Te az intro kisebbséghez tartozol. Ne feledd azonban, hogy ez a kisebbség elég nagy ahhoz, hogy körükben társat vagy barátokat találj.


Én például intro lány vagyok. Sokat sportolok, kirándulok, utazok. Tehát nem csak a négy fal között lehet megtalálni.

2013. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!