Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha csak olyan lányok kezdeményeznek nálam, akik nekem egyáltalán nem jönnek be külsőre, akkor ez azt jelenti, hogy csúnya fiú vagyok vagy mi lehet ennek a oka?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 21:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Rusnya vagy mint nagyanyám segge
2013. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Eleve egy olyan férfi, aki férfi szóba nem áll egy olyan nővel, aki első lépésként kezdeményez. Már itt kezdődik.
2013. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
amikor kiírtad ezt a kérdést, nem tűnt fel, hogy vagy egy tucat ilyen van már? mit tudjuk mi miért nem kellesz másoknak? komolyan.. -.-
2013. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy vannak csajok akiknek legalább kellesz. Nekem bármilyen lány megfelelne, de túl ronda vagyok ahhoz, hogy legyen valakim.
2013. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
úgy hogy mivel te fogadod ezeket a "nőket" önként sorolod a valóban férfiak alá.
2013. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Sokan egy sms-t vagy egy Sziát is kezdeményezésnek vesznek, éás ez sajnálatos, szóval ha ilyesmiről van szó akkor hidd el azok a lányok se biztos, hogy akarnak tőled valamit ...
2013. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Mit jelent az,hogy kezdeményeznek? Ha rád köszönnek vagy kedvesek veled, az még nagyon nem jelenti azt,hogy akarnának tőled bármit is. Amennyiben meg tényleg elég egyértelműen hajtanak rád, akkor olyan ronda nem lehetsz,hiszen kellesz valakinek. Az meg,hogy ronda, relatív. Nem is látunk, így meg honnan tudnánk milyen vagy.

Amúgy nem tudom miféle nőnépek lehetnek azok, ha ők kezdeményeznek. Én ilyet sosem tennék :D

2013. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát csak fészbukon, de elég egyértelmű, hogy bejövök nekik. Lájkolják a képeimet vagy megírják, hogy helyes vagyok. MOndjuk ezek olyan lányok többnyire, akiket szerintem a fiúk észre sem vesznek, mert nem vonzóak, nekem sem jönnek be. Szóval lehet kínjukban bepróbálkoznak már nálam. Én rondának tartom magam, szóval nagyon nem hat meg, hogy helyesnek tartanak, sőt én gúnyolódásnak szoktam tartani, úgyhogy eléggé távolsgátartó vagyok az ilyen nyomulós lányokkal is, meg amúgy is tartok a lányoktól. Általáan azt várom, mikor kéri, hogy lájkoljak valami baromságot, de érdeks, hogy nem szokták kérni lájkot, ellenbe, aki egyből azzal nyit, hogy lájkoljak valamit, annak tuti nem jövök be.
2013. ápr. 16. 21:43
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
Meg is van a probléma gyökere. Önsajnálat és önutálat. Pont. Azt se hinnéd el, ha valakinek történetesen tényleg bejönnél. Ezek után tényleg nem értem, mit akarsz :D
2013. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
41%

21:28, üdv a klubban. Ezzel én is pontosan így vagyok. Mondjuk nemmeglepő, amilyen anyagiasak és felszínesek a nők, akkora elvárásaik vannak! kakast,kacsát, még tyúkot is! Nem véletlen hogy egyre több a szingli pasi, üzenem az összeesküvés-elméletek gyártóinak, hogy biztos egy ember írja ki ezeket a kérdéseket. Nyet szépségeim, a ti hozzáállásotok miatt van ez így, nem azért mert ez olyan fú de jó dolog. És egyre több ilyen lesz, készüljetek fel rá.

Ami az önsajnálatot és az önutálatot illeti, bizonyára ez se csak úgy magától jutott a kérdező eszébe. Persze ti semmiről se tehettek.


Egyvalami viszont igaz: A szépség az relatív fogalom. Lásd: Kövér pasas BMW-ben aranyos maci, kövér pasas BMW nélkül ronda dagadt hájfej.

2013. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!