Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, azok, akik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, azok, akik ilyen nyominak tartott, alig 50 kilós, alacsony fiúkkal jártok, ti nem éreztek késztetést arra, hogy megcsaljátok vagy elhagyjátok őket egy magas, adoniszi férfiállatért vagy egy mackós hapsiért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 14:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem. Nem járok olyannal, akit nyominak tartok, és az adoniszi férfiállatok sem érdekelnek.
2013. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki meg fog csalni,amíg ilyen kisebbségi komplexusod van.
2013. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én nem azt látom, hogy a gazdag fiúknak annyira könnyű lenne. Sőt, általában csúnyábbak és vért izzadnak, komoly összegeket fizetnek már azért is, ha szóbaálljon velük valaki.

Míg a helyes-fiú ismerőseimnek egyetlen lyukas garasba se kerül sem a szex sem az alkalmi kapcsolat.


Tudjátok milyen srácokat ismerek? Keresnek havi 60-80 ezret. Semmi másuk nincs, csak a helyesség, hozzá néha kis szégyellős természet! És olyan csajok vannak velük, hogy csak na. Mondjuk már ezek is kezdenek beképzeltek lenni, a jó külsejük miatt.

2013. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Csúnyábbak, vért izzadnak, és komoly összegeket fizetnek, ez tény. De ilyen áron sikeresek. Ha nem lennének csúnyák, akkor valóban nem lenne szükség a pénzre, viszont pénzzel mindent lehet, ezzel bárki bevágódhat bármelyik nőnél.
2013. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Bármelyik nőnél nem hiszem. Ahhoz már annyi pénz kell, amennyivel bármelyik férfinél is bevágódhatna. :) Mellesleg nekem például van pénzem és nem érne meg pár milliót egy ronda faszival való szex. Finnyásabb vagyok ennél.


Arról pedig tudok, hogy éppen elit körben rém sok a homokos faszi aki csak dísznek tart maga mellett egy cicababát.

És képzeld, ezek a férfiak néha fiatal fiúkat rendelnek maguknak az ágyba, és azokat is fel tudják szedni a pénzükkel.

Éppen a női mosdóban voltam tanúja akaratlanul egy párbeszédnek, két csaj között. Kérdezte az egyik, hogy van gusztusa ahhoz a ronda vénemberhez, mire a másik mondta neki, hogy annak nőkre fel se áll, ő csak mutatóba kell, a fickó egyetemista hetero(!) fiúkat szokott felszedni, 20-40 ezer körüli összeget fizet egy-egy aktusért.

2013. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Jó hát a búzák az más kategória, most abból indulok ki hogy a kérdezőnek mire van igénye :D gondolom nem feküdne le egy 40 éves ráncosheréjű pasassal...
2013. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

De meg fogsz lepődni, több millióért szerintem a többség megtenné. Van aki úgy csinálja, hogy összefekszik egy ilyen perverz fickóval, megszedi magát, aztán csajozik a szerzett pénzből.


De olyan is, hogy a csaj összejön egy pénzes férfivel majd a férfi pénzét költi a fiatal szeretőjével aki még szinte nincstelen. :D

Olyanokat láttam, hallottam...és nem ritka, egyáltalán.

2013. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Na ezért mondom, pénzért mindent lehet. Ha heteró egyetemistákkal össze lehet feküdni összegekért, akkor csajozni méginkább lehet vele.
2013. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nyilván lehet, sőt itt a nőknek még némiképp könnyebb is. Nagyon gazdag, sőt, csúnya nőként se hiszem, hogy fizetniük kellene a szexért. Szegény nőként viszont nekik fizetnek, ha elég csinosak. Gyakran akkor is, ha nem.

Míg férfiként ha gazdag és csúnya fizethet a nőnek, ha szegény és csúnya nincs szex, ha szegény is helyes van szex de fizetni azt biztos nem fognak érte (néhány kivételtől eltekintve, mert még a gazdag nő is tudja, hogy lesznek ingyenes jelentkezők).

A többség anyagias, így van, de nem mindenki. Úgy látom két réteg van, a nagyon csóró aki így akar kitörni és a nagyon gátlástalan, aki talán már jól megszedte magát de még több kell.


Más: a fehérjeporért elnézést, kapásból írtam, előző oldalon. Ismerem, én is sportolok (fehérjepor nélkül). Jelképes példa akart lenni. Nekem tetszik, ha sportol egy fiú, de a sok izom nem! Addig tetszik a sportosság, míg olyan futó vagy kerékpározó, focista, stb. alkata van, amikor kezd átmenni testépítőbe, kicsit is, onnan esélytelen, a helyett inkább legyen simán vékony.

2013. ápr. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Na hát sportolni persze hogy sportol a legtöbb ember (én is), és az alkattól függően jól nézhet ki, nem kell a Stanazolt meg a többi szart beszednie hogy felfújja.

Azt nem értem, a túlsúlyosság meg a párválasztás hogy függ össze. Egy másik kérdésnél pont azt írták hogy a dagadt pasiknak több az esélyük a nőknél. Szerintem meg pont hogy őket utálják jobban, főleg ha sörhasuk van. Szóval mi az összefüggés?

2013. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!