Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondjátok már meg ti nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondjátok már meg ti nők, légyszíves, mert nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy ti nők mért nem válaszoltok egy "szia, lenne kedved ismerkedni" levélre? Mégis hogy máshogy lehetne kezdeni egy ismerkedést?

Figyelt kérdés
társkeresőnél kérdem
2013. ápr. 18. 17:33
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

5! igazad van, de az sok mindentől függ, szóval az nem jön be mindenkinél

kedves kérdező! nem tudom, mindegyik ilyenre válaszoltam, mert nem ebből vonok le következtetést, de sajnos sokan igen N

2013. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti: Lenne, de nem veled.
2013. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
#9: és mégis mi a rosseb keltse fel a figyelmét a nőnek abban, hogy "szia, lenne kedved ismerkedni"? Nem kell humorzsáknak lenni, de azért némi kreativitásba senki nem hal bele.
2013. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Mert a nők szerint ha a pasi külseje nem éri el az ő egetverő igényeiket, akkor már annyit sem érdemel, h visszaírjanak neki.
2013. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy teljesen mindegy, hogy mit ír, én személyre szóló, tartalmas leveleket szoktam írni, és arra sem szoktak válaszolni.
2013. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Hát elvileg nem vagyok ronda.Ha azt kérdezem,mi a hobbija,mit szeret csinálni,stb,az sem elég.Mondjatok már egy példát,mert nagyon nemértem,hogy mégis hogy máshogy lehetne egy vadidegen valakivel elkezdeni ismerkedni.Ráadásul,én még nem jártam soha életemben senkivel,mert élőben eddig csak nagyképű,bunkó nőket ismertem meg.Pont ezért élőben nem is merek ismerkedni,mivel alig van önbizalmam.Mégis így hogy lenne már bármi elképzelésem?Mi az,ami nem túl idétlen,és nem is túl nyomulós,gondolom valami ilyesmit vártok.Ha megemlítem,hogy tetszik,akkor egyből az jön le,hogy csak sexet akarok,szerintem,ha meg túl hétköznapit írok,akkor meg olyan,mintha csak barátkozni akarnék,de semmi komolyabb szándékom nem lenne.Igen,én is írtam már terjedelmes leveleket is,de semmi válasz.Mondjuk volt már olyan,aki válaszolt,de annak túl fiatal voltam,de legalább megmondta.Szerintem sokkal nagyobb bunkóság nem válaszolni,mint azt mondani:"bocs nem tetszel".
2013. ápr. 18. 18:02
 17/43 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi van, ha én ilyesmit írok: "Szia, láttam te is Budapesti vagy és egyetemista, melyik egyetemre jársz?" Na erre miért nem jön válasz? Mert azért más az eset, mintha azt kérdezném, hogy akarsz-e ismerkedni? Mert ha nem válaszol elég egyértelmű, hogy nem.
2013. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt egy szóval sem mondtam,hogy mindenkinek ilyen levelet írok,de hasonlókat.De akkoris,ha nekem ír,vagy odajön ismerkedni egy nő,és nem tetszik valamilyen oknál fogva,én azt megmondom neki,nem izélek ott magamba,hogy "jaj,nem tetszik,de nem akarok szemét lenni".
2013. ápr. 18. 18:13
 19/43 anonim ***** válasza:

Én ilyesmikre nem szoktam semmi választ kapni. A zárójeles részek személyes információt tartalmaztak rólam, azokat most töröltem.


"Kedves hölgyem, nagyon szimpatikusnak tűnsz, szívesen megismerkednék veled.

Én egy 23 éves srác vagyok, (xyvárosban) élek és (xyvárosban) tanulok az (xy egyetemen). Szabadidőmben szeretek olvasni, habár ki nem? Szeretek sportolni, elsősorban a szabadban űzhető sportokat túrázás, futás kedvelem, mert imádom a természetet, habár a hideget utálom szóval most inkább a meleg szobát részesítem előnyben. Ami a természetemet illeti egy megfontolt (néha túl megfontolt), intelligens, őszinte és művelt fiatalembernek tartom magam. Mindezeken felül megrögzött romantikus és álmodozó vagyok, de ha nagyon muszáj azért leszállok a földre. Kicsit régimódi vagyok, néha úgy érzem, hogy legalább húsz évvel korábban kellett volna születnem.

Ami a külsőmet illeti, átlagos magasságú, vékony srác vagyok, tipikus futó alkat. A hajam barna, a szemeim szürkék.

Mit is írhatnék még magamról? Szeretem a rockot és a szimfonikus metált, kedvenc kajám a pacalpörkölt, és kedvenc színészem Sir Anthony Hopkins, és otthon van egy (xy macska név) nevű, meglehetősen pofátlan macskám.

Azt hiszem ennyi elég lesz belőlem.

Akkor mesélsz te is valamit magadról? Hol tanulsz? Mit szeretsz szabadidődben csinálni? Mi a kedvenc könyved? Szeretsz sportolni?


Üdvözlettel:"

2013. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunkó lenni,de szerintem erre azért nem válaszolnak,mert már az elején elárulsz magadról szinte mindent.Szerintem ha kihagyod,hogy pontosan melyik költő a kedvenced,meg milyen zenéket hallgatsz,meg a többi,akkor jónak kell lennie.Bár én is hasonlókat szoktam írni,ha nem a sablonos szöveget kérdezem.Az a baj tényleg,hogy egy nap túl sokan írnak rá egy nőre,és a sok hülye után már nincs kedve elolvasni a többi levelet,közbe lehet,hogy értelmes levél lenne.Élőben biztos egyszerűbb,de én elmondom mért nem merek élőben megszőlítani egy nőt:nagy az esélye,hogy foglalt,vagy rám se hederít,vagy pont a barátnőivel van,amikor garantált a kiröhögés,vagy furának néz és szó nélkül elmegy,de a legalapvetőbb dolog,amiatt nem merem őket megszólítani,az az,hogy kevés a tapasztalatom,és azok is negatívak.Namindegy,majd csak összeszedem magam valahogy és próbálkozok inkább élőben,mint ilyen átverős oldalakon.
2013. ápr. 18. 19:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!