Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondjátok már meg ti nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondjátok már meg ti nők, légyszíves, mert nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy ti nők mért nem válaszoltok egy "szia, lenne kedved ismerkedni" levélre? Mégis hogy máshogy lehetne kezdeni egy ismerkedést?

Figyelt kérdés
társkeresőnél kérdem
2013. ápr. 18. 17:33
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Na,ennyit arról,hogy állítólag nem a külsőt nézik,hanem a személyiséget,meg egyediséget.
2013. ápr. 18. 20:55
 32/43 anonim ***** válasza:

jajj az 56%os egy megkeseredett pasi. szerinte mindenki felszínes, csak ő nem (miközben azzal, hogy elítél minden nőt ő az egyik legfelszínesebb)


az érdeklődésedet muszáj kimutatnod! de nem szabad túl nyomulósnak se lenni(pl hirtelen sok kérdés).

hidd el, hogy vannak normálisak!

2013. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

"jajj az 56%os egy megkeseredett pasi. szerinte mindenki felszínes, csak ő nem (miközben azzal, hogy elítél minden nőt ő az egyik legfelszínesebb)"


Szerintem pedig igaza van. Volt olyan, hogy odaírtam a levelem végére, hogyha nem lennék szimpatikus, akkor annyival azért legyen szíves a hölgy megtisztelni, hogy egy egyszavas levelet ír nekem. "Nem"

Természetesen nem kaptam választ. El sem olvasta a levelemet :-(

2013. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Leírtam már a társkeresős sztorimat máshol is, most próbálom rövidre fogni: amikor jó pasi képét raktam ki, akkor írtak a csajok, pedig nem is írtam rájuk, de amikor a sajátomat, akkor válaszra se méltatott senki. Ez persze nyilván csak véletlen, mert a nőknek természetesen egyáltalán nem számít a külső, mind csak egy kedves, okos, humoros pasira vágynak, és az se baj, ha bűn ronda az illető.
2013. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Ettől most valahogy jobban érzem magam,nemtudom mért,de kösz:)
2013. ápr. 18. 21:33
 36/43 A kérdező kommentje:
mármint a "74% os"-nak mondom
2013. ápr. 18. 21:35
 37/43 anonim ***** válasza:

56%-os. én pedig már elmondtam neked párszor az én álláspontomat is, de bizonyára nem emlékszel, mert már mindenki mondott neked valamit, hogy ne legyél ennyire negatív, mert elmegy mindenkinek az életkedve, amiket írsz.


szóval: a vonzalom fontos valamilyen szinten. mindenkinek! neked is! akárhogy is áltatod magad. azonban a vonzalom nem mindig a külsőből ered!!! de nem értem, hogy mégis azok az emberek mit várnak a társkeresőtől? nincs élőben megpillantás, nem látni a beszédstílusát, a járását, a hangját! csakis kép van, meg pár szó... ezekről lehet következtetést levonni.

elmondom neked még1x hogy nekem 16 évesen az 1. szerelmem egy 160 cm körüli pasi(ugyanakkora volt mint én)mégcsak nem is jóképű és dobott, kigúnyolt mindenki előtt, azért mert dagadt voltam(a beszédébe szerettem bele). ezek után nem siránkoztam, hogy az összes pasi egy gennyláda, stb. hanem lefogytam, tettem érte, hogy vonzóbb legyek. és nem fogok túlozni, tényleg eléggé bevált.. szóval ennyit arról hogy a pasik többsége nem felszínes.


74% ő valószínűleg csak a fényezésért volt fent, vagy volt valami oka, de nem akart ismerkedni. ha meg egyszerűen bunkó, akkor jobb is hogy nem írt vissza, nem?


na mind1. túlerőben vagytok :DD ti vagytok 3an én meg egyedül. nem fogok itt vitázni veletek, mert ez így nem ér.. úgyse akarjátok elhinni, amit írok.

inkább alapítsatok szektát vagy vallást, amiben a nők a pokolra jutnak és a magányos férfiak minél jobban sanyargatják magukat annál jóképűbb testbe fognak újjáéledni! ebben úgyis jók lennétek.. :/

2013. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Lehet h a pasik többsége is felszínes, de legalább van olyan, aki nem. Nőből viszont soha nem találkoztam olyannal. Élőben sajnos ezt a kísérletet nem tudom megcsinálni, de biztos vagyok benne, h ugyanilyen eredményt hozna. Azt pedig ne haragudj, de nem hiszem el, h egy 160 centis srácba lettél volna szerelmes, még ha 16 évesen is. 175 cm alatt senkit nem vesztek férfiszámba, hacsak nem kicseszett jóképű, de 160 centisen valszeg még akkor se.
2013. ápr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
hát pedig de ! :) méghozzá onnan is biztos vagyok benne, hogy azóta nőttem és amikor találkoztam vele kisebb volt nálam.
2013. ápr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
(azt hozzá teszem, hogy csak 3 cmt nőttem, mert aztán még azt hiszed, hogy 15-t) most vagyok 163
2013. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!