Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondjátok már meg ti nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondjátok már meg ti nők, légyszíves, mert nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy ti nők mért nem válaszoltok egy "szia, lenne kedved ismerkedni" levélre? Mégis hogy máshogy lehetne kezdeni egy ismerkedést?

Figyelt kérdés
társkeresőnél kérdem
2013. ápr. 18. 17:33
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

18:38 ugyanazt mondom mint a kérdező.. igazából kissé ellenszenves tud lenni, amikor ennyit ír az ember, miközben még nem is kérdezte meg senki :D


szerintem amúgy nagyon sokan túlbonyolítják ezt az egészet.. nem kell regényt írni, elég bőven két mondat, ami frappáns..


pl meglehet nézni a kiszemelt munkáját: pl nekem van egy közeli barátnőm, aki tanárnőként dolgozik és úgy írt rá a társkeresőn egy pasi(már jó ideje együtt vannak), h "ha te tanítottad volna nekem a matekot, biztos kitűnő lettem volna" v valami ilyesmit :D.


szóval hiányzik a kreativitás. írt már rám jó pasi is, aki ugyanazt a tucatszöveget írta, nem is írtam vissza, mert nem tudok mit válaszolni a "mizu"ra. nekem ezek a kérdések, h mizu? hobbid? stb szövegek kissé lejártak, nem hiszem, hogy egyedül lennék ezzel.


az adatlapon ott van a lakhely, a munka, esetleg vallás, iskola, érdeklődési kör, valamint képek! amikről lelehet olvasni, hogy merre járt... stb.

kreativitás! :)

2013. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Most komolyan,"ha te tanítottad volna nekem a matekot, biztos kitűnő lettem volna"Ez mi?Ez kreatív?Nane,ez inkább óvodás.Meg ez kb olyan dolog,amit ismerősök szoktak egymásnak mondani.Nem hiszem,hogy ez sok nőnél beválna.Meg ez kb olyan,hogy odamennék egy nőhöz könyvtárban,hogy "látom,sokmindent olvasol.Ha korábban ismertelek volna,nem lennék ilyen műveletlen." ugyanaz,kb.Amúgy én is rockot szeretem.
2013. ápr. 18. 19:52
 23/43 anonim ***** válasza:

neki tetszett ez a lényeg!

még mindig jobb annál a sablon szövegnél: "szia lenne kedved ismerkedni".. ennél nincs bénább. ilyet küld valaki azonnal arra gondolok, hogy úristen, ezt még hány másik lánynak küldte el? az ilyen azt sugallja, hogy lesz*rom kinek írok, nekem bárki jó! és pont ez a nekem bárki jó felfogás olyan undorító... persze magyarázhatnám hetekig, úgyse fogná fel egyikőtök se.

2013. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz,amit te mondtál,azt hány nőnek küldhette el?Ugyanannyinak.Szerintem amit te modntál,abból az jön le,hogy évekig gondolkodott egy mondaton,és most azthiszi,hogy ez oylan hűdejópofa,hogy minden nő beveszi.Ne gondold már,hogy minden nőnek kitalált más és másféle levelet.
2013. ápr. 18. 20:10
 25/43 A kérdező kommentje:
Ha boltba mész,mit kérdezel?Szia,ez vagy az mennyibe kerül?Ha azt akarod,hogy lefotózzon valaki?Szia,lefotóznál?Ha akarsz valamit,csak megkérdezed nem?Akkor ha ismerkedni akarsz valakivel,mindenképp tudtára kell adnod,hogy ismerkedni akarsz vele,nem csak közvéleménykutatást végzel,vagy mittudomén.Másképp honnan tudná,mit akarsz.Ezt szerintem midnenképpen be kell tenni,hogy ismerkedni akarok,máskülönben nem egyértelmű,mert lehet,hogy csak unalmában ír,vagy hülyeségből,stb.
2013. ápr. 18. 20:15
 26/43 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, de ha saját bevallásod szerint se működik a módszered, akkor ne azt próbáld védeni, hanem inkább megtalálni azt, ami működik.

Szimpatikus lehet például, ha megírod a csajnak, mivel keltette fel a figyelmed. Ebben ugyanis benne van, hogy tényleg érdeklődsz iránta, nem csak sablonszöveget küldesz neki.

2013. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

ajj istenem! miért kell az egy mondatomat kifordítani? ne haragudj, de ez csak egy részlet volt a többiből ( nem is hiszem hogy pont úgy fogalmazta, nem emlékszem, hogy lett mesélve nekem! nem nekem küldték!!!)


a lényeg, hogy legyél kreatív és ne olyan üzeneteket küldözgess, ami egy sablon! mindenkinek mást írj! lehetőleg olyat, ami tényleg érdekelne a lányról az adatai alapján.

és igen! néha egy béna ovis vicc is többet ér. jóval boldogabb személyt tükröz, mint sablonos.


és a válasz a lenne kedved ismerkedni?: mivel társkeresőn van fent ezért valószínűleg igen! ...

ez olyan amikor megkérdezik tőlem chaten, hogy mit csinálsz? hát írok istenem! felesleges kérdés, ami unalmas is.

nem értem, hogy miért nem lehet normális kérdést, érdeklődést mutatni, ha tényleg ismerkedni akarsz... ha meg nem ír vissza, akkor önfényezés miatt van fent ez van! de mi van ha ismerkedik és tetszik neki az érdeklődésed?


egyébként én teljesen jó szívvel írtam a válaszaimat, a saját tapasztalataim alapján. nem értem, hogy miért kell ilyen ellenségesnek lenni... jó lenne ha elfogadnád a kritikát. ha ilyen vagy, akkor meglehet hogy magadban kellene keresni a hibát :S én hisztis lány létemre nem húzom fel az agyamat, ha valami olyat mondanak, ami nem tetszik.

2013. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

És igen,magyarázhatnád hetekig,mert nektek nőknek olyan felfoghatatlan a gondolkodásmódotok,meg a lelki világotok.Van is erre egy jó példa:

[link]

Valljuk be,mi férfiak túl bénák vagyunk nektek.

2013. ápr. 18. 20:26
 29/43 A kérdező kommentje:
Igen,próbáltam úgy is írni,hogy leírom,miért szimpatikus.Volt akinek meg sem említettem,hogy ismerkedni akarok,csak hétköznapi dolgokról írtam neki/kérdeztem.Ha nem rosszból írtad,akkor bocs.Igen,jól gondolod,már olyan sötét lett a lelkem,a sok rossz ember miatt,hogy bennem is sok hiba van,de kiben nincs?Ezért is akadtam ki,meg én mindig irigykedek,ha valakinek sikerül valami,mert nekem az nem sikerül.Amúgy meg igenis sokan csak unalomból,vagy csak hülyeségből,vagy nem is tudom mért vannak fent társkeresőn,sokan ezt ki is írják.Ezért nem egyértelmű,főleg azoknál nem,akik egy betűt nem írnak bemutatkozáshoz,meg semmi adatot nem írnak magukról.Igenis sok nőnél kell próbálkozni,és egyáltalán nem az van,hogy mindegy ki ír vissza,nem mindegy,az írjon vissza,akinek én írok.Szerintem élőben fogok majd innentől ismerkedni.Ja,azt meg nagyon sajnálom,ha ellenségesnek tűnök.Nem kell ezzel foglalkoznod,én alapból ilyen vagyok,a már említett emberek miatti tapasztalatok miatt.
2013. ápr. 18. 20:38
 30/43 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen annyit kombinálni? Megnézte a képedet, nem tetszettél neki, ezért valszeg el sem olvasta, amit írtál. Tök mindegy, h egy sort írsz v egy regényciklust.
2013. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!