Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondjátok már meg ti nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondjátok már meg ti nők, légyszíves, mert nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy ti nők mért nem válaszoltok egy "szia, lenne kedved ismerkedni" levélre? Mégis hogy máshogy lehetne kezdeni egy ismerkedést?

Figyelt kérdés
társkeresőnél kérdem
2013. ápr. 18. 17:33
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, h milyen magas vagy, mert 160 centis pasi még a 150 centis lányoknak se kell. Erről ennyit.
2013. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Ez nem teljesen igaz,ismerek olyat,aki nálam jóval alacsonyabb,én olyan 170valahány cm vagyok,ő legalább 10-20 centivel alacsonyabb nálam,és mégis volt már vagy 3 barátnője,és ők is alacsonyak voltak.Amúgy már ismerkedek egy nővel,és találkozni is fogok vele nemsokára.
2013. ápr. 19. 17:44
 43/43 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk elfelejtettem említeni, h a pénz nagy úr ;) Ha az van, tényleg nem számít a magasság sem.
2013. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!