Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok barátnőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok barátnőt? Tanulság a leírásban

Figyelt kérdés

röviden:találtam egy lányt,eleinte nem tetszett,később már igen,a csaj valószínűleg az elején akart engem,később már nem.Tanulság:

MINDIG AZ ELEJÉN TISZTÁZZÁTOK LE,HOGY KI MIT AKAR A MÁSIKTÓL,MERT KÉSŐBB MÁR LEHET NEM LESZ RÁ ALKALOM...


Megszakad a szívem...


2013. ápr. 18. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dave te vagy az?
2013. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van remény Dave, csak nem neked.
2013. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És én miért nem találok, vazzeg?
2013. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi történt? Biztosan nem tudod visszafordítani a dolgokat?
2013. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi ez bakker?

A meghökkentő mesék :D

2013. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem,nem Dave vagyok,nem ismerem.Sajnos nem tudom már visszafordítani.Ő a jövőben már nem akar velem összejönni,de azt mondta hogy nemrég lett volna esélyem,de jelét nem adta.
2013. ápr. 18. 20:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi ebből a tanulság ?
2013. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát mondd meg neki, hogy amikor lesz kedve, keressen meg, Te örülni fogsz neki. Ennyit tehetsz.

Nem kell kitalálnod, hogy éppen mikor fogékony Rád, ha nem adja jelét, mert ez lehetetlen.

2013. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Span, az meg csak hitegetős fasság. Ez a " ekkor meg ekkor sikered lett volna" tipikus női hakni. hanemhát.. ülj, és várj türelmesen.. jönni fog a nagy ő magától is.
2013. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de nekem ha valaki kell, akkor az kell és ha a srác az elején még nem érdeklődött irántam attól még később ha érdeklődne szerintem ugyanúgy meglenne minden esélye nálam. (Bár attól függ mennyi volt az a később. Pár hónap,év?)
2013. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!