Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok miért nem szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért nem szeretnek még barátkozni sem egy csúnya alacsony, picike fiúval?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha végre találnék olyan lányt, akivel jó viszonyban vagyok. A lányok elég távolságtartóak a külsőm miatt velem szemben és így én sem merek közelíteni, mert érzem, hogy a helyes fiúkra várnak még barátság szempontjából is.
2013. ápr. 24. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Barátkozni bőven elég a nőtársainkkal.Férfiakkal párkapcsolatot kell létesíteni szerintem.
2013. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még annyival kiegészíteném, hogy volt már olyan barátom,aki konkrétan gusztustalan volt külsőre.Egyszerűen undorodtam. Minden találkozást kellemetlenül éltem meg, így hát rájöttem,hogy barátkozni sem bírok olyannal,aki nem szimpatikus.
2013. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Én szívesen barátkozom bárkivel, de sajna a nem túl vonzó külsejű fiúkkal rossz tapasztalataim vannak: ha az ember egy kicsit is közvetlenebb velük, rögtön félreértik..
2013. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is van egy nagyon jó, nálam egy fejjel alacsonyabb, csúnyácska, kissé túlsúlyos barátom! Sőt, neki sok lány barátnője is van! Kisugárzás- függő az egész! Ha jól érzed magad a bőrödben, az emberek is szívesen lesznek majd veled/melletted! 18L
2013. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

biztos azért,mert gusztustalan

vannak jófej csövesek is,mégse vagyok a haverjuk

2013. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Keress egy csúnya,alacsony,picike lányt.
2013. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pedig tele vagyok szeretettel. :D
2013. ápr. 24. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
A lányok csak Justine Bieberrel, meg Majkával, meg a hasonló "sztár" külsejű pasikkal állnak szóba, aki ez alatti szinten van, az nekik csövesnek minősül! Tapasztalat!
2013. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, nincs pénzem Berschkára meg egyéb drága göncökre, szegény vagyok és már emberszámba sem vesznek. Na jó, csúnya is vagyok azért. :/
2013. ápr. 24. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!