Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy a mai fiatal csajok túl szigorúan ítélik meg a fiúk külső adottságait?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy sok fiatal lány, főleg a tinik csúfolnak, gúnyolnak ki fiúkat, nevezik őket, rondának. De mi van, ha ez nem is a valóság, hanem ezek a srácok inkább csak átlagosak és nem is csúnyák, csak náluk van magasan a mérce, túlságosan válogatósak?


Fura, mert én is mindig rondának tartottam magam, de néha, mint például ma is belenéztem a tükörben és nem is láttam csúnyának magam, sőt kicsit bájosnak, van a szemeimben is valami szép, elég ritka, ilyen zöldes szerű szemeim vannak, bár kicsit kékeszöld vagy milyen, igazán sosem tudta senki sem. Volt, aki zöldnek mondta, volt, akik kékeszöldnek. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy én már megkaptam pár csajtól, igaz ezek ilyen nagyon szép csajok voltak, hogy én ronda vagyok vagy nyomi, vagy csak úgy beszólt csaj, hogy hehe, mekkora orrod van és vihorászott hangosan, pedig nem is ismertem a csajt. Bár voltam olyan hülye leszólítani még azelőtt, mert reméltem ő rendes lány, de tévedtem. Aztán olyan is van, hogy csak facebookon látnak ilyen jó csajok képet rólam és a többségük eltűnik vagy tilt, de volt olyan, aki ott is megírta, hogy de nyomi vagyok vagy ronda. Ott is nevetgélnek. Aztán fura, de a nem túl szép csajok közül volt már olyan, hogy rám írtak, lájkolták a képeimet és azt írták, hogy helyes vagyok. Ez is elgondolkoztatott. Bár nekem nem eseteim ezek a lányok, talán kettő volt köztük, aki bejött volna külsőre is, de a többségük egyátalán nem esetem, de jól esik, ha dícsérnek persze, főleg hogy önbizalmam már úgysincs a külsőm miatt.


2013. ápr. 24. 22:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9 A jó kiállás, magabiztosság, önbizalom minden embernél, mindkét nemnél üdvös.


De már nem alapvető feltétel.


A szimpla hiánya nem gond, sok nőnél.

Úgy látom, akkor lehet baj, ha hozzá valami nyafogó, önsajnáló, hisztiző természet társul, amolyan depressziós, másokat is lehangoló.

2013. ápr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#9


Akkor lehet nem egy bolygón élünk :)


Túlkomplikáljátok a dolgot.Nem kell ide semmi csak jó külső.Annyiban viszont igaza volt valamelyikőtöknek hogy ha valaki búval b*szott képpel megy csajozni az nem eléggé előnyös,még akkor sem ha helyes az illető


Én azt tapasztalom hogy a csajozáshoz csak jó külső kell semmi több.Egy csaj nem azért fog valakivel járni mert humoros,jó szövege van,jó kiállású stb hanem azért mert tetszik neki külsőre.Ellenkező esetben még az se biztos hogy szóba állna az illetővel.Persze nem minden nő ilyen de a nagyobb részük igen


Persze később beérik a nem túl előnyös kinézetű pasikkal is csak azért hogy valaki eltartsa őket mert rájönnek hogy ezekkel a bájgúnárokkal nem lehet normális kapcsolatot kialakítani,nem hűségesek és teljesen megbízhatatlanok


De ez egy eléggé mély téma amibe most nem akarok belemenni


Csak azért nevettem azokon amiket írtatok mert én egyáltalán nem ezeket látom a valós életben


Ha nincs meg a jó külső akkor viszontlátásra,lehet akármennyire is magabiztos az illető,a legtöbb csajnak nem fog kelleni,ezért nem értem hogy miért kell ezt ennyire túlkomplikálni?

2013. ápr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha semmi mást nem tudsz felmutatni, akkor tényleg csak a külső számít (ami nem azonos a megjelenéssel, lásd ruhák kiegészítők, stílus - ezek mind befolyásolhatók). Csúnyán megfogalmazva, egy jóképű lúzer még mindig vonzóbb lesz egy ronda lúzernél. De nem érdemes leragadni a lúzer-szinten és akkor nem a külső lesz a legfontosabb.
2013. ápr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12 Én pont azt írtam, amit te.


"Persze később beérik a nem túl előnyös kinézetű pasikkal is csak azért hogy valaki eltartsa őket mert rájönnek hogy ezekkel a bájgúnárokkal nem lehet normális kapcsolatot kialakítani,nem hűségesek és teljesen megbízhatatlanok"


Egyrészt, még mindig a külső mutatja a nő számára legbiztosabban a genetikai minőséget.


Másrészt, én marha kevés nőt látok, akiket a férfi tart el. Igazad van, egy helyeskével, csini pofijúval nem tervez a nő hosszú távra, ha neki kellene kitartania is a fiút. Akkor főleg szexel vele. Maga mellé meg egy olyat fog, aki legalább saját magát eltartja, a mai világban ez is nagy szó. Meg össze tud ütni valami kaját, ne haljon éhen, míg a nő hazaér.

2013. ápr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem "bájgúnárok". És nem feltétlenül megbízhatatlanok. Lehet olyan is. Lehet a helyes külsejű egy link alak, életművész, de egy szégyellős, érzékeny lelkű romantikus trubadúr is. Pont az a lényeg, hogy a külső nagyjából minden mást felülír, beugró, elsődleges szempont.


Ha ott átmegy a srác a szűrön, a nő már annak függvényében nézi a többi jellemzőjét is.

2013. ápr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a lányoknál már csak a külső számít, így egy olyan ronda és ocsmány pasi sosem találhat párt, mint amilyen én vagyok.
2013. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akinek egyáltalán nem vonzó a külseje (sztem egyébként viszonylag kevés olyan ember van, aki erre élből alkalmatlan, akiből ne lehetne valamit kihozni), annak az ilyen szexuális/párkapcsolati célú ismerkedés nem igazán célravezető. Az ilyen emberek általában valaki olyannal jönnek össze, akivel társaságban sok időt eltöltenek, és így van ideje megkedvelni, megszeretni a belső tulajdonságait is. Nyilván ha egy idegen nőhöz mész oda, az pontosan tudja, mi a pálya, mit akarsz tőle, és ha nem vagy vonzó számára, mégis miért akarná ezt továbbvinni?
2013. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!