Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet a legjobban gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a legjobban gazdag férfiakkal ismerkedni? 23/L

Figyelt kérdés
23éves lány vagyok , mások szerint csinos vagyok és szeretnék ismerkedni ilyen pasikkal:) a kor nem számít...előre is köszi szépen!
2013. máj. 3. 12:24
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi itt mindenki gazdag, bárkinek nyugodtan írhatsz privátot. Legfeljebb le fogják tagadni a vagyonukat, mert nem akarják veled megosztani.
2013. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
81%
Khm,khm,k.urva,khm...
2013. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

kamu.

annyira szívesen elképzelem, ahogy az opera előtt vonulsz a viháncsoló barátnőiddel, várva a megfelelő pillanatot.

gondoltál már arra, hogy egy vérgazdag család szolgálatába állj, mint cseléd? a sorozatokban mindig bejön.

2013. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy igaz,de nekem valószínűbb,hogy pasi kérdi,hogy szítsa a tüzet.
2013. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Nem akar komolyan ismerkedni, mert még mindig nem írt privit. Hjaj, azt hiszem mégse kell neki a pénzem.
2013. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

érdekes miért ilyen a hozzáállásod, ezt nem tudom

amúgy akinek van pénze, honnan gondolod azonnal felfedi magát, nem gondolod nem a pénzzel a akarnak villogni

azt csak azok teszik, akiknek van, de még sem olyan sok

én a neten találkoztam ilyennel, igaz ő írt rám N

2013. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Hello, én dúsgazdag vagyok, egy ismert nagyvállalatnál van érdekeltségem és még mellette több cégem. Olyan házban lakom, hogy az emberek arról is csak álmodnak, hogy egyszer belépjenek. Fiatal szeretőt keresek, aki benne van minden pajkosságban. 62/F
2013. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

California Coffee Company, Starbucks és hasonló nívósabb kávézókban biztosan sokan megfordulnak. Odamész, leülsz, szemezni kezdel egy-két öltönyös figurával, és már meg is kaptad, amit akartál.


Csak ne csodálkozz, ha felesége van.

2013. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Én gazdag vagyok. Viszont van egy olyan perverzióm, hogy szeretek 23 éves, mások szerint csinos lányok hátából szíjat hasítani a vadászkésemmel, miközben kefélem őket. De ez nyilván nem lehet gond, ha van elég pénzem, szóval írj privit.
2013. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

Az a vicces (ha kissé morbid is), hogy így nem fogja megtalálni a boldogságot. Aki gazdag, nem mindig volt az, hanem az lett, ergo csak azt kellene megtalálnia, aki csak még nem az, és már boldog is lehetne egy őszinte. Pusztán egyetlen gondolatnyira van ettől, mégis messziről elkerüli.


Mert sznob és opportunista. Kár érte...

2013. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!