Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet a legjobban gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a legjobban gazdag férfiakkal ismerkedni? 23/L

Figyelt kérdés
23éves lány vagyok , mások szerint csinos vagyok és szeretnék ismerkedni ilyen pasikkal:) a kor nem számít...előre is köszi szépen!
2013. máj. 3. 12:24
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

hát ha Neked csak ez a fontos - a vásárolgatás - ez szánalmas

maga az ember aki fontos,

amúgy miért gondolod, akinek van pénze, neki csak olyan nő kell akit lehet dugni, azoknak az embereknek is vannak érzéseik, N

2013. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
én szegény vagyok és nálad mégis gazdagabb
2013. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Egy büdös, retkes, olcsó, 1000 ft-os ribanc vagy, kedves kérdező.
2013. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Mennyi a tarifád?
2013. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
És arra gondoltál, hogy amit megveszel azzal mit kezdesz? Mondjuk lesz pénzed szép ruhákra amikkel foghatnál egy rendes pasit... upsz, de ugye azt nem lehet. Itt jön mindig az, hogy az ilyen nők miért is nem boldogok. Az a baj, hogy önmagában a pénz kevés a boldogsághoz. Más korodbeli lányok megdolgoznak a pénzért, ezért élvezni is tudják még akkor is, ha nincs nekik sok. Próbáld ki, rájössz, hogy sokkal jobban értékeled azt, amiért tettél valamit.
2013. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

hjaj de erkolcsos let mindenki.hát istenem szeretne magának szép dolgokat a kérdezo ez miért baj?!

ki igy ki ugy boldogul..

2013. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Biztos minden gazdag férfi arra vágyik, hogy az ő pénzéből vásárolgassál.
2013. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok mint te kérdező. Olyan pasit keresek akiknek van pénze, kocsija , lakása. Ha Bp-i vagy, akkor találkozhatnánk és együtt elmehetnénk pasivadászatra, hát ha úgy könnyebben találnak magunknak gazdag palit.
2013. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
úristen, ennyi erővel fogjatok össze bszki :DDDDD
2013. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Én átlagkeresetű vagyok, de van még 20 ismerősöm, együtt összedobunk neked nyaralásra/rucikra/amire kell. Viszont cserébe mindegyikünk dugni akar. Benne vagy? Végül is te megkapod, amit akarsz, meg mi is.
2013. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!