Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet a legjobban gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a legjobban gazdag férfiakkal ismerkedni? 23/L

Figyelt kérdés
23éves lány vagyok , mások szerint csinos vagyok és szeretnék ismerkedni ilyen pasikkal:) a kor nem számít...előre is köszi szépen!
2013. máj. 3. 12:24
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
*egy őszinte kapcsolattól.
2013. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Én elég nyitott vagyok, szeretek ismerkedni (ismerkerdés alatt elsősorban beszélgetésre gondoltam). De nincs kimondott helyszín erre. Ott lehet, ahol megfordulok. :)

Gondolom így van ez a több férfival is. 33/f

(majd írd meg hány privátot kaptál) :)

2013. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
KÖszi az eddigi válaszokat:)
2013. máj. 3. 12:55
 24/45 anonim ***** válasza:
Szívesen. Akkor most nem akarsz ismerkedni?
2013. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
de szeretnék ismerkedni, de pont úgy ahogy itt sokan írták , hogy kamu ez a kérdés ( különben nem kamu) szóval én is attól félek, hogy sok aki ír , kamu... amúgy meg visszatérve arra, hogy ez milyen k.rvás dolog, akkor elég sok k.rva van szerintem... én nem összevissza szexszelnék mindenkivel, csak eggyel :) szóval ...:) fontos a pénz és sokmindent nem tehetek meg amit megszeretnék de közben tanulok így nehéz dolgozni ezért gondoltam erre :)
2013. máj. 3. 13:03
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Most mire akarsz kilyukadni? Ha én fizetek neked a szexért akkor te prostituált vagy, függetlenül attól, hogy más is fizet-e neked érte. A prostituált definíció szerint nem az, aki fűvel-fával kefél, hanem aki pénzért teszi ezt.
2013. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

"sokmindent nem tehetek meg amit megszeretnék de közben tanulok így nehéz dolgozni ezért gondoltam erre :)"


Szóval lusta vagy, de a pénz az kéne, valamint azt is megtudtuk, hogy hajlandó vagy pénzért kefélni.

Tehát kimeríted a ribanc definícióját. Ezen kár is vitatkozni :)

2013. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Azt azért megadhattad volna még, hogy honnan írsz!
2013. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Más: aki össze-vissza szexel mindenkivel, az nem prostituált amíg nem pénzért teszi ezt, hanem élvezetből.
2013. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
én sem konkrétan pénzért, csak mondjuk néha néha így elmenni vásárolgatni meg ilyenek, meg nem csak a pénze fontos persze de...együttlennék vele amikor neki jó :) szerintem ez mindkettőnknek jó
2013. máj. 3. 13:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!