Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet a legjobban gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a legjobban gazdag férfiakkal ismerkedni? 23/L

Figyelt kérdés
23éves lány vagyok , mások szerint csinos vagyok és szeretnék ismerkedni ilyen pasikkal:) a kor nem számít...előre is köszi szépen!
2013. máj. 3. 12:24
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
hát 20 az elég sok:D nem lehetne mondjuk 4-5?:D
2013. máj. 3. 15:12
 42/45 anonim ***** válasza:

állásportálokon sok fényképezős munka meg tinilánoykat támogató üzletember van.

gyakorlatilag a legtöbb szexpartnerkereső.

de akinek van esze eleve a megfelelő szórakozóhelyen ismerkedik férfiakkal...


" sk88 válasza:


árajánlatot! XD"


te sem láttál még prostit, az biztos :)


" foley válasza:


Lehet,hogy igaz,de nekem valószínűbb,hogy pasi kérdi,hogy szítsa a tüzet."


elég valószínű, mert szerintem csak az nem talál ilyen ajánlatokat, aki nem akar.

2013. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
kérdezd meg azt a barom anyádat a qazdája/futtatója biztos gazdag :D
2013. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

na ők lesznek azok akik le fognak amortizálni és felélik a szépségedet ,majd utána kidobnak mint egy büdös kapcát.

Csak úgy nem adják a pénzüket ,de te tudod.. :)

2013. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Egy újabb golddigger kvrva!

Tanulj gecó, és egyedül légy valaki, ne más f@52án akarj vagyonhoz meg megélhetéshez jutni, vagy akkor vállald, fel, hogy r!banc vagy és legyen fix tarifád meg hirdetésed.

Ha tényleg olyan jó csaj vagy, 15k egy órára natúr franciával végig korlátlan aktussal, jó ár/érték arány.

Egy hónap alatt simán megcsinálsz fél misi-misi közt.

És ha elég jó vagy még meg is válogathatod, hogy kviel. Ha meg eszed volna légy elitprosti. akivel mutatkozni is lehet, és aki elég diszkrét ahhoz, hogy elvigyék üzleti vacsira, partyra bankettre akárhová. És akkor a határ a csillagos ég. De ettől még kvrva vagy, nem több.

2013. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!