Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erre hogy reagáltatok volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogy reagáltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés
A héten leszólított egy srác az utcán, csak ennyit mondott: Szia! Ne haragudj. Elkérhetem a telefonszámodat?
2013. máj. 4. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok utcán ismerkedős, elhajtanám.

Hogy miért: úgy gondolom, hogy rengeteg BELSŐ értékem van, és szeretem, ha a teljes személyiségem ismeri meg és értékeli valaki, nem pedig ránézésre. Felszínesnek, felületesnek gondolom azokat, akik 0 beszélgetés alapján, csak a külső után keresnek párt maguknak.

Akkor már inkább keressen valamilyen ürügyet, hogy megismerjen, váltsunk pár szót, derüljön ki, hogy ki tudok nyögni két értelmes mondatot egymás után.

Akinek ez nem számít, csak a külső alapján válogat, az nem engem keres, más az értékrendünk. Szóval elhajtanám egyértelműen.

2013. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Attól függ... Mennyi idősek vagytok és hogy nézett ki. Mármint, mennyire tudod elképzelni hogy bejössz neki.
2013. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

19 éves lány vagyok. Nem adtam meg neki a telefonszámom, elhajtottam.

Úgy láttam, hogy tényleg tetszettem neki, de egy idegennek csakúgy nem adom meg a számomat. Legalább akkor bemutatkozott volna, vagy beszélgettünk volna pár szót.

2013. máj. 4. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha csaj lennék azt mondtam volna: Szia! Nem!
2013. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így ennyire nem adnám meg a számom. De ha valaki odajön, leszólít valami kedves szöveggel és elkezd beszélgetni, akkor már nem biztos, hogy elhajtom.


BTW van ennél sokkal rosszabb is. Volt, hogy azzal a mondattal ült le mellém egy srác, hogy szívesen kinyalna, megadom-e a számom.

2013. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!