Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan többek által szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan többek által szépnek tartott lány, aki egy fiú külsejét meglátva is úgy van vele, hogy ad esélyt a srácnak és nem utasítja el vagy kezdi el kigúnyolni lenézni pusztán, mert nem tökéletes a srác testi adottságai, arcvonásai?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatok is jöhetnek!


Nem is az a bajom, hogy nem akarnak velem összejönni a csajok, hanem, hogy annyira lenéznek, ha meglátják a külsőme tés úgy is bánnak velem, mint valami alsóbbrendű lénnyel. Engem ez jobban zavar, hogy nem tisztelnek, mint embertársukat, pedig szerintem az ismerkedés nem jelenti azt, hogy egyből járni kell. Én például egy lány barátnak is örülnék, másrészt lehet, hogy a külseje ellenére nem is jön be jellemre nekema csaj, szóval még én is visszautasíthatom ilyen okkal később.


2013. máj. 5. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan nem létezik szerintem!
2013. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs, pedig pár napja még hittem benne.
2013. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy normális lány túllép azon, hogy milyen a fiú külseje és a belső értékeit fogja nézni. Persze azokat sem lehet elítélni, akiknek fontos, hogy vonzódjanak a párjuk iránt.

19/N

2013. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan szépnek tartott lány van, aki a fiú pénztárcáját meglátva ad esélyt a srácnak és nem kezdi el kigúnyolni,lnézni. Ilyenből viszont túlkínálat van, álszent, anyagias csitriből.
2013. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!