Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire jó szöveg, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire jó szöveg, ha nem akarok túlságosan nyomulni, és tényleg ez lenne a célom?

Figyelt kérdés

Randira szeretnék elhívni egy lányt. Neten dumáltunk eddig,gondoltam most itt az alkalom,hogy élőben is elkezdjük,természetesen látásból eddig is ismertem.

"Esetleg lenne kedved vmelyik nap,ha ráérsz eljönni valahova beszélgetni?"

Ez így jó lenne?


2013. máj. 7. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég klasszikus, nem?
2013. máj. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lenne kedved megnézni velem a naplementét? Szeretek fotózni...ez jobb.
2013. máj. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez a "ha ráérsz" fölösleges. ha nem ér rá, úgyis mondja, ne sulykold belé.
2013. máj. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi. Mentek a zöldek.
2013. máj. 7. 00:21
 5/7 anonim ***** válasza:
vmelyik helyett javasolnám a valamelyik szó használatát
2013. máj. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát... kb annyira sablonos, mintha azt írnád, hogy szereted a túrós palacsintát.
2013. máj. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem tök ovodás, én igy tuti nem mennék el beszélgetni. inkább azt irnám hogy "tök jo veled beszélgetni... folytathatnánk élőben. te mit gondolsz?" de ez az "esetleg" "lenne kedved" "ha ráérsz" "valahova" mind bizonytalanságot sugároz!! ezt hanyagold...
2013. máj. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!