Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vetessem észre magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vetessem észre magam vele (mások szerint tök csini vagyok)?

Figyelt kérdés
Szóval ha szoknyába vagyok, kapom a visszajelzéseket lányoktól hogy jól áll a szoknya, és pasiktól is, tőlük inkább olyat, hogy milyen jó lábaim vannak, .. Amióta szoknyát is hordok, sokkal többen felfigyeltek rám, meg látom ahogy utánam is néz 1-2 pasi. De az a bizonyos aki nekem tetszik, nem reagál sehogy sem. Tudom, nem csak a külső a lényeg, de valamivel fel kellene kelteni a figyelmét, mert nem az a folyton csajozós típus, nem is nagyon beszédes, felszínes beszélgetésekbe meg bele sem megy. Szóval mit lehetne tenni? És 22, ő 21 éves.

2013. máj. 7. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a külső kilőve, akkor a lelkén keresztül vezet az út.
2013. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!