Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Így sikerülhet? 14 éves,171...

Így sikerülhet? 14 éves,171 cm magas,72-3 kg lány vagyok. További ingformáció lent! Kérlek írjatok jó/fontos tanácsokat!

Figyelt kérdés

Mint már írtam 14 éves, 171 cm magas és 72-3 kg lány vagyok.

Nem vagyok megelégedve az alakommal, azért szeretnék lefogyni.

Reggelire egy "jó reggelt-t" eszek.

Ebédre tésztát, húst salátával. Kicsi adagot.

Netán ha délután megéhezem, akkor nassolok egy kis salátát.

Vacsorára már semmit nem eszek.

Szerintetek így sikerülhet? Körülbelül, mennyi idő amikor már látszani fog az eredmény?

Csak normális/építő válaszokat!

Akinek van még valami jó ötlete az írhat privátba is.

Előre is köszi!



2013. jan. 12. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:

A jó reggelt egy kalap sz*r

Tészta se az igazi helyette legyen inkább rizs, a hús az rendben,sőt kell is, saláta is ok


Túl kevésszer eszel ez így nem túl hatékony, fogyás az lesz de így ezt elnézve túlzottan sok is ami a vázizmokat építi le nem pedig a zsírszövetet. Inkább egyél többször akár 6x-is, de alacsony szénhidrát tartalmú ételeket, lisztből és cukorból készülő termékeket kerüld.

Hús vagy egyéb fehérjeforrást (lehetőleg állati) minden étkezésed tartalmazzon.

2013. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Azt hogy a fenébe sikerült kitalálni, hogy jó reggelt édességet reggelizel? Esetleg minden másnap meg kakaós csigát és lekváros buktát? :D Ne viccelj már, 14 évesen komolyabb vagy ennél..


Tészta, persze hízókúra alatt azt kell tolni.


Zöldség, hús, nem kis adag kaja kell, mert csoffadt kislány maradsz, hanem légy okosabb a korosztályodnál, és győri édes meg tészta helyett egyél húst, zöldséget, lakj jól.


A vacsora elhagyását meg majd csak elunod.. szóval erre mást nem tudunk írni. Gyerek vacsorázzon, aztán majd jópár év múlva gondolkodhatsz rajta, hogy elhagyod a vacsorát, de ennek más oka lesz, nem fogsz jobban fogyni.

Egyél rendesen, és rendeset. Ennyin múlik az összes nálad jóval kövérebb kölyök, sőt a hízott szüleik fogyása, egészsége.. nem kéne kenyérrel töltött tésztával beebédelni. Csak ugye milyen finomak az édes meg a lisztes dolgok? Ugyan így a tejtermékek, szinte ellenállhatatlanok? Vigyázni kell velük :)

2013. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Jó Reggelt!-et semmiképp sem ajánlatos enni hogyha fogyni szeretnél. Egyébként most vagy fejlődőkorban szóval muszáj enned, de ne nehezeket. Napi 3 étkezéstől semmi bajod nem lesz, de 7 után ne nagyon egyél. A nasit hanyagold, és sokat sportolj. Egy idő után biztos látszani fog az eredmény. Sok sikert!
2013. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen nehogy megegyed azt a joreggeltet mert van benne legalabb 15 kaloria.:D meg ja tenyleg ne egyel 7 utan mert akkor a kovetkezo etkezesedig csak 11 ora fog eltelni ha 6kor kelsz.es az tok egeszseges! sportolj es akkor azt ehetsz amit akarsz.:D es ne halgass erre a sok gyokerre.:D
2013. jan. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, a sok gyökér, meg főleg én.


Az, hogy az emberek többsége már zsírdisznó, mert azt eszik amit csak megkíván, lényeg hogy finom de értéktelen kaja legyen, nem számít. Az, hogy egy kis testedzés nem fog határt szabni a hízásnak, lényegtelen.


Az, hogy vacsora után még órákig emésztjük a táplálékot, illetve az esti "koplalás" évmilliók óta normális, megszokott és abszolút nem káros dolog (lévén hogy az emberek enyhe többsége alszik éjjel sötétedés után s nem eszik) csak egy apróság, éljen a koplalásfóbia, sőt keljünk fel éjjel hogy együnk még valamit. Tök mindegy, hogy este lassú az emésztésünk, epét kéne gyűjtenünk, sűrűsítenünk, ez lófity fő hogy ma az a divat, hogy este kényszeresen megtöltsük a bendőt.


Mindemellett én nem vagyok az esti evés ellen, de ez a kényszeres lefekvés előtti evés sem normális már. Az utolsó étkezés és a másnapi első étkezés között eltelt hosszabb idő mindig is normális volt, és bármi amit kitaláltok, több rossz hatással rendelkezik mint ez a lokális 'böjt'.

2013. jan. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:
Jóllakásig köll enni, nem a rosszul lakásig. Zöldség + hús, regeltől estig (igen, estig).
2013. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2,5 hete candida diétázom. Nem fogyási céllal kezdtem, de meg lennétek lepve az eredményen:-) Mindenki kérdezgeti mitől fogytam, tehát már látszik (Amúgy sem votlam kövér 179/kb69). Szerintem mátr 3-4 kg lemehetett, bár nem mértem, de az emberek reakciója meg a ruháim alapján így tippelem. Szóval, ez is egy lehetőség!!!
2013. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És akkor a győri jóreggölt mikor köll megenni?
2013. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 poiu ***** válasza:
A győri jóreggöl az utolsó kenet elfogadása után ehető.
2013. jan. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!