Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szánalmas vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés

Itt ülni egyedül a sötétben és várni, hogy megjelenjen skypeon valaki, aki valószínűleg éppen szórakozik valahol?


Pedig azt mondta, hogy ma beszélünk... de persze biztos jobb programja támadt, csak én vagyok ilyen lúzer :S


18/L



2013. máj. 10. 23:52
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
200kmre lakik sajnos. De elvileg találkozunk első alkalommal jövő hét pénteken... csak már kicsit úgy érzem talán nem is lenne értelme. Ha elmondom neki, hogy milyen szánalmas vagyok, hogy nincs egy barátom se olyan, akivel tudnék közös programokat szervezni és ehelyett itt ülök folyton...
2013. máj. 11. 00:02
 12/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem,de inkább ne agyalj rajta.

Legfőképpen meg ne szomorkodj :)

2013. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Csak erre reagálnék:

"nincs egy barátom se olyan, akivel tudnék közös programokat szervezni és ehelyett itt ülök folyton..."

100%-ban igaz rám is. 22F

2013. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Hát ezzel sokat segítettél... tudom, hogy sokan vannak még így, de ettől nem lesz jobb :S
2013. máj. 11. 00:05
 15/25 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam én is..sőt nekem tegnap (május 10.) volt a szülinapom és felköszöntött 79 ember (azokat nem veszem bele akik nem is köszönnek az utcán) és.pont Ő nem,aki miatt egész nap a facebook-on lógok,hogy feljöjjön és tudjunk beszélni.

Ismerős érzés és nagyon rossz. A szülinapomat úgy kezdtem,hogy éjfél után egy órát sírtam,mert nem Ő köszöntött fel elsőnek és azzal is zártam,mert tudtam, hogy pont Ő az aki nem köszönt fel.

Nem csak te vagy ilyen..én bármit csinálok (nem is vagyok a szobába) akkor is meg van nyitva a facebook,hangfal és így hallom ha valaki ír..az az érzés amikor elesel annyira rohansz a géphez és nem Ő írt..na az is szörnyű.

FEL A FEJJEL! :)))))

2013. máj. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Blazer X ***** válasza:

Szia. :)

Olvastam, hogy akivel ismerkedsz az 200 km-re lakik tőled. Az lenne a kérdésem, hogy közelebb nincs olyan értelmes srác akivel tudnál ismerkedni, vagy nem jön be egyik sem stílusra neked?


22/F

2013. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem nem érdemlem meg." Ilyeneket ne mondjál!

Ha valakit kedvelünk, szeretünk, az nem érdemből van!

Ha valakinek a gyereke rossz, akkor is kap Karácsonyra ajándékot, mert szereti a gyerekét, és nem érdemből kapja, hanem szeretetből.

Az, hogy érdekes az élete, nem jelent semmit, neki meg lehet, hogy megszokottnak tűnik.

2013. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Karlowy, ebben van igazság... én is tudom, hogy hülyeség ezt érezni, csak úgy rám jött...


Bár azóta jobb kedvem lett már mióta kiírtam a kérdést. Szerencsére átgondoltam a dolgokat.

2013. máj. 11. 17:36
 19/25 anonim ***** válasza:
És mire jutottál az átgondolással? (Ez a 200 km nagyon személyes érzést vált ki bennem. Ennyire laktunk egymástól a párommal, de sajnos ő túl gyenge volt, hogy kitartson, míg munkát találok ott.)
2013. máj. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Úgy volt, hogy ma találkozhatunk esetleg először, mert dolgom van pesten, de mégse jött össze sajnos, mert fontos dolga van. Próbálta megoldani, hogy szabad legyen ma, de nem ment. Aztán olyat is kitalált, hogy ő utazna hozzám, hiába drága a jegy... De ezeket majd még átbeszéljük.


Lényeg a lényeg, hogy elég rossz a távolság, de mindketten szeretnénk a dolgot. Még egy évem van a suliból és feltudnék utána költözni... remélem úgy alakul, hogy ez majd szóbajöhet.

2013. máj. 17. 06:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!