Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ezt, hogy értékelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt, hogy értékelitek női szemmel?

Figyelt kérdés

Tetszik, nem tetszik, el tudod vele képzelni az életed... minden véleményre kíváncsi vagyok.


22 éves srác, kissé mozgássérült. Nem súlyos, segédeszköz sem kell. Eljár otthonról szórakozni nyugisabb helyekre (étterem, bisztró...) Nehezebb dolga van mint a korabeli srácoknak a fizikai állapota miatt.

Érettségije és szakmája van. Nem a szakmájában dolgozik, hanem egy fejlődő cég alapító tagja, tulajdonosa és vezérigazgatója. Üzleti életben tevékenykedik.

Párkapcsolat témában sajnos rosszul jöttek ki a dolgok, több kapcsolata is volt, hosszabb-rövidebb, de valahogy mindig vége lett.


Röviden ennyi, privát is jöhet, ha nyilvánosan nem szeretnél véleményt írni.



2013. máj. 12. 18:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, úgy mond "negatívumokat" magadról, számomra semmi akadálya annak, hogy ha ismernélek, beléd szeressek.

Amúgy... megkérdezhetem, hogy melyik megyéből írsz, őszintén?

2013. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Átlagos. Keveset írtál. Nekem hiányzik belőle például hogy mi a hobbid? Van-e valami amiért oda-vissza vagy? Túl tárgyilagos az írásod, így nem nagyon tud megfogni:) A teljes élet azért nem teljesen azon múlik, hogy mozgássérült vagy -e vagy sem. Ha szenvedélyes vagy, van valami amit szeretsz csinálni, ha megtudsz dolgozni azért amit akarsz, képes vagy újra és újra fölállni,bízni, szeretni stb. szerintem akkor van teljes életed!:)
2013. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!