Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szerettem őt meg? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerettem őt meg? Nem értem mi vonz benne.

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel gimiben osztálytársak voltunk. Aranyos volt velem mindig (mosolygós, kedves) de inkább úgy tekintettem rá hogy "kedves de csúnya fiú". De aztán meg elkezdett valahogy vonzani és azt vettem észre hogy tetszik. És mikor összejött egy csajjal féltékeny lettem. Majd elballagunk és 1 éve nem találkoztunk, csak most egy pár hete. És teljesen oda vagyok érte. Külsőleg is belsőleg is. Na igen de elég nagy csajozó, nem tud hűséges lenni, pedig nem néz ki jól, nem is gazdag...
2013. máj. 15. 12:43
 1/4 Hanariko ***** válasza:
na ez az, amikor nem számít a külső meg a pénz, csak a szimpátia :) van ilyen. így már a külsejét is szépnek látod.
2013. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Válaszoltam volna, már félig meg is fogalmazódott bennem, de aztán elolvastam végig: ... nem is gazdag... Miért hiszi mindenki azt, hogy ha valaki nem néz ki úgy, mint egy félisten és "nagy csajozó" akkor annak minimum gazdagnak kell lenni? De most komolyan.. Ízlések és pofonok. Lehet, hogy te azt mondod rá, hogy csúnya, de másnak meg kurv@ jól néz ki. Hagyd a francba szerintem...
2013. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ez az hogy eleinte csúnyának mondtam, most meg már ő nekem a legjobb pasi a világon. A gazdagságot meg azért írtam hogy ne jöjjenek olyan kommentek hogy "Tuti BMW-vel jár" vagy olyanokat is olvastam már hogy "Biztos 20 centis neki" de ilyenről szó sincs. Hanem megfogott benne valami.
2013. máj. 15. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:
EZT A KÉRDÉST MINDENKINEK LÁTNIA KELL!!! Végre akkor felfognák az itt nyavalygók, hogy nem csak a külső meg a pénz számít!
2013. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!