Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítás után 3 hónappal gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 3 hónappal gáz újra ismerkedni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudtad, hogy az a szokás, hogy szakítás után 2 évig nem ismerkedünk? Szerintem még várj, nehogy kitaszítson a társadalom...
2013. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagy túl rajta, mennyi ideig húztátok a szakítás, illetve mennyi ideig jártatok.

Nem gáz egy hétre rá sem ismerkedni..

2013. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát, van egy srác, aki nagyon próbálkozik, de 3 hónapja még barátnője volt.

Amikor én szakítottam, 8 hónapig meg sem fordult a fejemben, hogy ismerkedjek.

Félek, hogy csak "lázadásból" akar felszedni, pedig egyébként bejön.

2013. máj. 20. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
ha tl avgy rajta elöbb is . Eleve erre nincs szabály hogy meddig nem lehet. Én mindig nagyon hamar továbbb tudtam lépni, igy hamar jöttek egymás után a hosszú kapcsolataim is.
2013. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 who i am ***** válasza:
Csak akkor gáz, ha búfelejtőt keresel és kihasználod a másikat, legalábbis a tudta nélkül. Amúgy ha túl vagy az exen, nem gáz, sőt kell is. :)
2013. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziia. Szerintem nincs ebbe semmi. Az viszont, hogy a másik srác lehet, hogy csak lázadásból... ez a húzós része... egyébként bnőm egy hét után más palija volt és már több mint 3 hónapja együtt vannak a miatt ne aggódj... csak velem is akart járni egy srác, aki csak azért hogy mást féltékennyé tegyen de ez akkor volt, mikor 1 hete szakítottak... szóval szerintem 3 hónap után kiheverte a volt barátnőjét. Még valami nem tudom van-e legjobb barátnőd... biztos.. szóval az ő véleménye nekem szent. Neked mit mondott a srácról? Vagy beszéltetek róla?
2013. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 nap után is lehet ismerkedni. Amúgy meg mi ez a hülyeség, hogy mindenre úgy kérdeztek gáz gáz gáz. A gáz a gázcsőben megy b*azdmeg. Amúgy is ki nem sza*rja le, hogy kinek mi az etikus és mi nem.
2013. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A barátnőm elég tapasztalatlan ilyen téren, nem volt még sajna barátja.

Köszi a válaszokat!

2013. máj. 20. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!