Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok egy kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy kissé depressziós fiuval, aki keveset jár társaságba? 23f

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 19:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
"Ő" is ezt reméli , hogy egy kapcsolat változtatna a dolgokon előbb vagy utóbb. :)
2013. máj. 24. 20:01
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

a kapcsolat nem erre való. Az, hogy keveset jársz társaságba nem kizáró ok, ettől még számos lánynak lehetsz vonzó.

ha a kapcsolati kudarcok miatt vagy depis, akkor meg kell erősítened a szereteted magad felé. nem fogod elhinni a lánynak sem, hogy szeret, és szenvedés lesz mindkettőtöknek.

ha más miatt kerültél a helyzetedbe, akkor sem tud a lány megmenteni.

minden ember egyedülálló, különleges, megismételhetetlen és értékes. neked is látnod kell magadban

2013. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó, jókat írtál, nem kifejezetten kapcsolatok miatt kerültem ilyen helyzetbe, inkább a sok ideje tartó magány miatt talán (legalábbis én így érzem) Engem nem is megmenteni, majd megmentem én saját magam :D Egy lány csak változtatna a dolgokon, a mindennapokon, és úgy nagyjából mindenen. :)
2013. máj. 24. 20:48
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen, dugnálak.

L

2013. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem lenne akadálya 18/L
2013. máj. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben járok, csak az ellenkező nemet képviselem. Nem járnék veled, mert valószínűleg csak lejebb húznánk egymást. Én arra jutottam, hogy először saját magamat kell rendbe szednem és csak utána érdemes párkapcsolatban gondolkodni. Szerintem erre a problémára nem egy kapcsolat jelenti a megoldást. Nekem mindig önbizalomhiányom volt/van, sosem voltam/vagyok elégedett magammal. Elkezdtem sportolni, ami azon segített, hogy elfogadjam a saját testemet. Ezenkívül jó érzés tudni, hogy valamit teszek saját magamért. A szellemi részén a dolognak úgy próbáltam javìtani, hogy igyekeztem pozitivan gondolkodni. Szóval szerintem nem fair a másikkal szemben, ha így vágsz bele egy kapcsolatba. Jelenleg egyfajta lelki egyensúly megtalálásán dolgozom és mindezt azért írtam le, hogy hátha tudok vele segíteni. Nem tudom miért alakult ki nálad a depresszió, de ha gondolod nyugodtan írhatsz, szívesen meghallgatlak.
2013. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem is egy ilyesmi srác tetszik, ő nem depis, csak komoly!! Én igent mondok!!
2013. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mért ne? :) Nem lehet kizáró ok, tudom milyen, ha valakit pusztán elöítéletböl közösítenek ki vagy utasítanak el, és azt is tudom, milyen jó érzés, ha elfogadnak. Szóval persze hogy igen. :)
2013. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!