Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi aki régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki régóta udvarol és bejön nagyon, de kénytelen vtam visszautasítani, mert hörcsögöt tart otthon. Hol ismerkedhetnék végre normális pasikkal?

Figyelt kérdés

Olyan undorítónak tartom a hörcsögöket, szőrös kis élősködők. Már csak ha rájuk gondolok attól kiráz a hideg. Mikor felmentünk a pasi lakására és megláttam a hörcsögöt a ketrecbe, teljesen megrémültem. Meg is mondtam Neki, hogy többet ne keressen. Ráadásul még Neki állt feljebb, hogy én mit képzelek magamról meg beképzelt lány vagyok.


Hol ismerkedhetnék meg ennél értelmesebb pasival? Hogyan fogjak neki? :(


22/L



2013. máj. 25. 15:57
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
:'(
2013. jún. 6. 13:27
 32/35 PewDie! ***** válasza:

[link]


Olvass es tanulj.

2013. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Remélem kitágítja a segglyukad, aztán belerakja a hörcsögöt és összecuppantja....
2013. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nem vagy normális...és a macskás pasi sem...

Van cicám, ennek ellenére értelmes csaj vagyok...habár a macskámat többre tartom, mint az ilyen "emberi szemeteket"...

2013. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy volt egy hörcsöge, lehet normális.

Amúgy meg már korábban, mielőtt felmentél hozzá beszélgethettetek volna arról, hogy van-e háziállata, ha téged a párválasztásnál ennyire zavar, ha leendő párodnak van. És ha ez korábban derül ki, akkor nem tartana beképzeltnek és hisztisnek, mert akkor tudta volna, hogy nincs esélye.

Ismerkedni pedig ismerkedhetsz mindenhol pl. munkahelyen, de nem a közvetlen munkatársakkal vagy felettesekkel vagy ha suliba jársz, akkor iskolában vagy akár az interneten is, de akkor írd ki magadról, hogy állatos pasik kíméljenek. 31N

2013. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!