Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi aki régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki régóta udvarol és bejön nagyon, de kénytelen vtam visszautasítani, mert hörcsögöt tart otthon. Hol ismerkedhetnék végre normális pasikkal?

Figyelt kérdés

Olyan undorítónak tartom a hörcsögöket, szőrös kis élősködők. Már csak ha rájuk gondolok attól kiráz a hideg. Mikor felmentünk a pasi lakására és megláttam a hörcsögöt a ketrecbe, teljesen megrémültem. Meg is mondtam Neki, hogy többet ne keressen. Ráadásul még Neki állt feljebb, hogy én mit képzelek magamról meg beképzelt lány vagyok.


Hol ismerkedhetnék meg ennél értelmesebb pasival? Hogyan fogjak neki? :(


22/L



2013. máj. 25. 15:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%

Már volt macska,volt kutya,most hörcsög.

Mi lesz a következő?

Sisakos kazuár? :D

2013. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Költőnő? ***** válasza:
78%
szőrös vezérhangya :)))
2013. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
71%
Napi debil.
2013. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
73%
Akkor lenne gusztustalan, ha téged tartana a hörcsög helyett! Még jó, hogy otthagytad szegény embert, rosszabbul járna veled mint a hörcsögével.
2013. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Nincs háziállatom, semmilyen...:D

Milyen a normális pasi?! Én nem tudom, hogy az vagyok-e, idáig nem mondták az ellenkezőjét (nem normális), ebből arra következtetnék, hogy az vagyok.

24/F

2013. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van a Hölgynek én is rühelem ha valaki állatott tart a lakásban!!!! 28F
2013. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
76%

ez az oldal kész! vagy szórakozik valaki, vagy ennyire összefújja a szél a szemetet, hogy emberek azért szakítanak mert a másik macskát tart, most meg hörcsögöt...

:D be kell sz*arni!

2013. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Te nem vagy százas! Gondolkozz már el fel mész hozzá és erre el küldöd a francba ?! És mit tartson otthon kígyót ? vagy mit szeretnél ?...
2013. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
81%
Keresd meg a macskagyűlölő pasit, mert összeilletek.
2013. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Költőnő? ***** válasza:
71%
csótány, pók, légy... esetleg elefánt.
2013. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!